Модельний ряд
Коротке пояснення

Короткі факти

  • Абревіатура TSI вказує на технологію Twincharged або Turbocharged Stratified Injection і використовується для позначення інноваційних бензинових двигунів.
  • Двигуни TSI поєднують позитивні характеристики дизельних (TSI) та бензинових (FSI) двигунів з прямим впорскуванням пального, а саме: економне споживання пального, високу тягову силу й високий крутний момент навіть на низьких обертах двигуна.
  • EcoTSI позначає особливо ефективні бензинові двигуни SEAT з прямим впорскуванням і турбонаддувом.

TSI

Абревіатура TSI вказує на технологію Twincharged або Turbocharged Stratified Injection і використовується для позначення інноваційних бензинових двигунів. Двигуни TSI поєднують позитивні характеристики дизельних (TSI) та бензинових (FSI) двигунів з прямим впорскуванням пального, а саме: економне споживання пального, високу тягову силу й високий крутний момент навіть на низьких обертах двигуна.

Технологія TSI доповнюється системою прямого впорскування бензину й подвійним турбонаддувом через механічний нагнітач і турбокомпресор вихлопних газів, який використовує енергію, що міститься у вихлопних газах, для приведення двигуна в рух. Результатом є не лише економія енергії, а також зниження рівня викидів, відмінна керованість і висока продуктивність у всьому діапазоні обертів без турболагу.

Двигуни EcoTSI

EcoTSI позначає особливо ефективні бензинові двигуни SEAT з прямим впорскуванням і турбонаддувом.

Усі двигуни EcoTSI відзначаються низьким рівнем споживання пального, високим тяговим зусиллям і значним крутним моментом, навіть при низьких обертах двигуна.

Зокрема, моделі SEAT з двигунами EcoTSI оснащені інноваційною системою Start&Stop, яка вимикає двигун, коли автомобіль стоїть на місці, що захищає навколишнє середовище й ваш гаманець. Також усі двигуни EcoTSI мають систему рекуперації енергії гальмування.

Повернутися до огляду

Також може вас зацікавити...