Модельний ряд
Сталий розвиток

Ощадливе ставлення до ресурсів у SEAT.

SEAT, S.A. розробляє, виробляє і продає автомобілі, створюючи тим самим вирішення для забезпечення мобільності й особистої незалежності. Компанія послідовно прагне до постійного вдосконалення й екологічної безпеки своєї продукції і центрів виробництва, продажу та переробки. Завдяки ефективному використанню природних енергетичних ресурсів стало можливо створити сталий технологічний процес, який сприяє захисту довкілля й позитивно впливає на життєвий цикл продукції. Таким чином SEAT виконує свої зобов’язання перед суспільством і державою.

Основні принципи:

  • SEAT, S.A. поставила собі за мету створювати автомобілі й мобільні вирішення, які були б рентабельними і водночас задовольняли вимоги суспільства й наших клієнтів щодо якості, економічності, обслуговування та захисту навколишнього середовища.
  • SEAT, S.A. разом зі своїми постачальниками й компаніями з переробки забезпечує безперервне підвищення екологічної ефективності своєї продукції протягом усього життєвого циклу.
  • SEAT, S.A. співпрацює з державними установами та іншими організаціями, відповідальними за охорону навколишнього середовища, для забезпечення розробки й суворого дотримання законодавчих екологічних норм.
  • SEAT, S.A. навчає й мотивує своїх працівників, щоб вони виконували свої обов’язки відповідно до екологічної політики компанії та послідовно її впроваджували.
  • SEAT, S.A. прозоро інформує своїх клієнтів, дилерів і громадськість про заходи компанії, спрямовані на захист довкілля.