Модельний ряд

SEAT: види кузовів

Незалежно від того, на який кузов впаде ваш вибір: позашляховик SEAT, універсал SEAT або компактний і маленький міський автомобіль SEAT: усі моделі з нашого модельного ряду гарантують вам неповторні враження від водіння, одні з найкращих у своєму власному класі. Дізнайтеся більше про різні типи кузовів автомобілів SEAT.

Кросовери SEAT

У місті. І поза ним.

Моделі SEAT SUV поєднують найвищий рівень комфорту водіння з оптимальною прохідністю по бездоріжжю. Завдяки вражаючому дизайну вас точно помітять у потоці.

Універсали SEAТ

Достатньо місця для всього і всіх.

Все необхідне для подорожей легко вміститься в універсалі SEAТ. Об’єм багажника близько 620 літрів і сучасні засоби безпеки подарують вам ще більше комфорту. Плюс динамічний зовнішній вигляд, стильні елементи дизайну та повністю настроюваний екран із голосовим керуванням.

SEAT: авто для міста

Ваш ідеальний міський автомобіль.

Щільний міський трафік більше не проблема, коли ви за кермом SEAT! Тому що: з вашим міським автомобілем ви можете виглядати чудово і водночас поміститися на будь-яке вільне місце для паркування. Незважаючи на компактний дизайн, міський автомобіль SEAT пропонує достатньо місця для речей, багажу, покупок тощо.

Сімейні автомобілі SEAT

Батьківство? - Легко.

Сімейні автомобілі SEAT поєднують у собі три важливі речі: достатній простір, безпеку та універсальність. До того ж вони мають шикарний вигляд. Тож функціональність у поєднанні з гарним виглядом. Це сподобається і молоді, і старшому поколінню.

SEAT 4Drive

Подорожуйте без обмежень.

Повний привід означає: більше зчеплення та тяги. Куди б ви не подорожували – з повним приводом від SEAT ви готові до будь-яких пригод. Засніжені траси, гірські дороги, мокра погода - все це більше не є перешкодою для вас.