Ateca

Ціна від

579 250,11 грн

Об'єм багажника

485 л

4drive

Повний привід

Технологія

Full Link
Вибір покупців 2017

Ateca — переможець Autobest 2017

Кросовер Ateca приніс компанії SEAT міжнародне визнання як «Вибір покупців 2017» на одному з найпрестижніших конкурсів континенту - AUTOBEST 2017.

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo): «Ateca покликаний стати поворотною точкою для SEAT. Ми входимо в новий сегмент з продуктом, що дарує нашим клієнтам відчуття ідеальної керованості й розкриває наші цінності. Завдяки Ateca бренд піднімається на новий рівень. Тож ця нагорода підтверджує, що ми на правильному шляху».

ДИЗАЙН

Магія образу

Новий SEAT Ateca - це зовсім інше сприйняття реальності, абсолютно новий погляд на буденне життя. Це особливий вияв динаміки та стилю. Він має усе необхідне, аби звичайні речі ставали чимось дивним і перетворювали кожен день на щось прекрасне. Його ергономіка, практичність та комфорт перевершують всі сподівання.

 

 

ТЕХНОЛОГІЇ

Зв'язок зі світом

Плануйте день, плануйте настрій! Інтерфейс Full Link дає змогу інтегрувати смартфон з мультимедійною системою та безпечно користуватися мобільними додатками, не відволікаючись від дороги. А завдяки бездротовому зарядному пристрою ваш мобільний пристрій ніколи не залишиться без енергії.

Технологія Full Link
Бездротова зарядка
Повний привод 4DRIVE
Системи Area View та Park Assist
Функція Easy Open
БЕЗПЕКА

Спокійне міське життя

Безпека у місті полягає, насамперед, у вмінні передбачати небажані ситуації. Асистент Traffic Jam Assist* допоможе комфортно просуватися у заторах, а система Blind Spot Detection з асистентом Rear Cross Traffic Alert подбають про «мертві» зони обабіч автомобіля.

Система контролю дистанції
Система контролю мертвих зон
Активний круїз контроль
Повністю світлодіодні фари
ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Взірцева ощадливість

Двигуни SEAT Ateca дивують не лише віддачею, а й помірним споживанням пального. З такими перевагами поїздки містом перетворюються на справжнє задоволення.

ОСОБЛИВОСТІ

Усе вирішують деталі

Продумані деталі в екстер’єрі та інтер'єрі SEAT Ateca розбавляють рутину яскравими моментами. Чудовий дизайн та сучасні технології перетворюють кожен день на цікаву подію.

Повністю світлодіодні фари

Ідеальний союз форми та функціональності

19” легкосплавні диски

Витвір сучасного мистецтва

Дизайнерські лінії

Лінії, що створють незабутній образ

Ергономічна центральна консоль

З думкою про водія

Дзеркала з електрорегулюванням

Автоматично складаються за вашим бажанням
Аксесуари

На кожен день

Для SEAT Ateca ми підготували широкий асортимент оригінальних аксесуарів на всі випадки життя. Завдяки їм ви зможете брати з собою більше речей або ж просто поліпшити комфорт.