SEAT Ateca

Технології

Адаптивний круїз контроль

4drive

Повний привід

Асистенти водія

Система огляду 360°
ДИЗАЙН

Магія образу

Новий SEAT Ateca - це зовсім інше сприйняття реальності, абсолютно новий погляд на буденне життя. Це особливий вияв динаміки та стилю. Він має усе необхідне, аби звичайні речі ставали чимось дивним і перетворювали кожен день на щось прекрасне. Його ергономіка, практичність та комфорт перевершують всі сподівання.

 

 

ТЕХНОЛОГІЇ

Зв'язок зі світом

Плануйте день, плануйте настрій! Інтерфейс Full Link дає змогу інтегрувати смартфон з мультимедійною системою та безпечно користуватися мобільними додатками, не відволікаючись від дороги. А завдяки бездротовому зарядному пристрою ваш мобільний пристрій ніколи не залишиться без енергії.

Технологія Full Link
Бездротова зарядка
Повний привод 4DRIVE
Системи Area View та Park Assist
Функція Easy Open
БЕЗПЕКА

Спокійне міське життя

Безпека у місті полягає, насамперед, у вмінні передбачати небажані ситуації. Асистент Traffic Jam Assist* допоможе комфортно просуватися у заторах, а система Blind Spot Detection з асистентом Rear Cross Traffic Alert подбають про «мертві» зони обабіч автомобіля.

Система контролю дистанції
Система контролю мертвих зон
Активний круїз контроль
Повністю світлодіодні фари
ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Взірцева ощадливість

Двигуни SEAT Ateca дивують не лише віддачею, а й помірним споживанням пального. З такими перевагами поїздки містом перетворюються на справжнє задоволення.

ОСОБЛИВОСТІ

Усе вирішують деталі

Продумані деталі в екстер’єрі та інтер'єрі SEAT Ateca розбавляють рутину яскравими моментами. Чудовий дизайн та сучасні технології перетворюють кожен день на цікаву подію.

Повністю світлодіодні фари

Ідеальний союз форми та функціональності

19” легкосплавні диски

Витвір сучасного мистецтва

Дизайнерські лінії

Лінії, що створють незабутній образ

Ергономічна центральна консоль

З думкою про водія

Дзеркала з електрорегулюванням

Автоматично складаються за вашим бажанням
Аксесуари

На кожен день

Для SEAT Ateca ми підготували широкий асортимент оригінальних аксесуарів на всі випадки життя. Завдяки їм ви зможете брати з собою більше речей або ж просто поліпшити комфорт.

Вибір покупців 2017

Ateca — переможець Autobest 2017

Кросовер Ateca приніс компанії SEAT міжнародне визнання як «Вибір покупців 2017» на одному з найпрестижніших конкурсів континенту - AUTOBEST 2017.

 

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.