Модельний ряд
Надійний захист

Офіційна 2 річна гарантія SEAT

Повний вперед

Два роки гарантії

На всі нові автомобілі SEAT, придбані в офіційній мережі, надається дворічна гарантія без обмеження пробігу.

Умови гарантії:

• Дія гарантії не поширюється на деталі, що вийшли з ладу внаслідок природнього зносу або в результаті некорректної експлуатації або в участі в спортивних змаганнях; • Всі замінені по гарантії деталі переходять у власність SEAT. На запасні частини, що використовуються при гарантійному ремонті, надається гарантія, термін дії якої закінчується одночасно з терміном дії гарантії на автомобіль; • Дія гарантії не поширюється на рекомендоване виконання технічного обслуговування автомобіля; • Зміна власника автомобіля не впливає на дію гарантії.

Гарантія від корозіі

Всі сучасні моделі SEAT в процесі виробництва повністю захищаються від утворення корозії, яка виникає на внутрішній поверхні кузова. Термін дії гарантії на захист від наскрізної корозії, викликаної проникненням іржі, з внутрішньої поверхні кузова на зовнішню, становить 12 років з моменту першої реєстрації.

Гарантійний ремонт за кордоном

При необхідності ремонту автомобіля під час перебування за кордоном, в період дії дворічной гарантії, зверніться на СТО будь-якого офіційного дилера або сервісного партнера SEAT, що має право здійснювати гарантійний ремонт в країні вашого місцезнаходження. Для ремонту необхідно надати інформацію про проведення техоглядів та технічного обслуговування, що міститься в «Сервісній книжці». Гарантійний ремонт здійснюватимється безкоштовно.