Модельний ряд
Технічний прогрес для навколишнього середовища

AdBlue® для вашого SEAT

Попри різноманіття, що існує на світових автомобільних ринках, спільною рисою є постійне затвердження законодавчих норм, спрямованих на обмеження викидів шкідливих речовин. Завдяки технології SCR-Diesel стало можливим відповідати суворим нормам Європейського Союзу щодо викидів. Відповідність стандарту Євро-6 досягається за допомогою використання синтетичного розчину сечовини AdBlue®, що значно зменшує викиди оксидів азоту. Так дизельні двигуни SEAT відповідають найсуворішим екологічним нормам.

Значно менше викидів

Як працює AdBlue®?

· Вихлопні гази пропускаються через каталізатор окислення та дизельний сажовий фільтр.

· В процесі додається AdBlue®.

· Термічна реакція розкладає AdBlue® на аміак.

· Аміак реагує в каталітичному нейтралізаторі SCR з оксидами азоту, які тим самим перетворюються в екологічно чисті компоненти азоту і води.

Поради

Корисні поради про AdBlue®.

· Якщо бак AdBlue® порожній, ви не запустите двигун! Забезпечте завчасне поповнення рівня AdBlue® в баці свого автомобіля SEAT Alhambra, Ateca, Leon та інших моделей.

· Наша порада: Заправляйте AdBlue® у вашого сервісного партнера SEAT. Це швидко, чисто й вигідно.

· Коли потрібно дозаправляти? Щоб уникнути неприємностей, ви отримаєте попереджувальне повідомлення на дисплеї бортового комп'ютера, яке сповістить вас про необхідність дозаправки AdBlue® у вашому автомобілі SEAT.

Екологічно чиста технологія

Що таке AdBlue®?

AdBlue® — це екологічно чистий синтетичний розчин, що складається з високочистої сечовини (32,5%) та демінералізованої води (67,5%). Продукти AdBlue®, які пропонує SEAT, є продуктами гарантованої якості, оскільки використання неякісних розчинів сечовини може призвести до пошкодження випускної системи (каталітичного нейтралізатора SCR).

Споживання AdBlue® у вашому SEAT

Розмір бака AdBlue® та місце встановлення заливної горловини залежать від моделі автомобіля. Розхід залежать від стилю водіння, робочої температури системи й погодних умов. Наприклад, SEAT Alhambra оснащено 17-літровим баком AdBlue®, а заливна горловина розташована в багажному відділенні.

Коли потрібно дозаправляти AdBlue®?

Рівень заповнення баку AdBlue® вашого SEAT Ateca, Leon та інших моделей контролюється електронною системою. На бортовому комп'ютері водій отримує три послідовних попередження про необхідність дозаправки AdBlue®. Найкраще заправити AdBlue® при першому ж попередженні.

Де можна придбати AdBlue®?

Ми рекомендуємо дозаправляти бак AdBlue® вашого автомобіля в спеціалізованих автосервісах. Там AdBlue® завжди є в наявності, а також необхідне обладнання для екологічно чистої заправки. Наші кваліфіковані працівники сервісного центру SEAT будуть раді допомогти вам!