Модельний ряд
Досконала видимість

Оригінальне вітрове скло SEAT

Очима сприймається 90% інформації, яка є важливою для безпеки під час руху. Тому найважливішим пріоритетом є забезпечення ідеального огляду з мінімальними викривленнями. Саме це та багато іншого гарантує оригінальне лобове скло SEAT, яке виготовляють згідно зі специфікаціями виробника й з дотриманням усіх стандартних вимог.

Найкраща якість та професійний монтаж

Переваги оригінального автомобільного скла SEAT.

· Висока якість оптики

· Відмінна звукоізоляція

· Ефективний захист від ультрафіолету

· Встановлення з максимальною точністю

· Сумісна функціональність з оригінальними щітками склоочисників SEAT

Для отримання додаткової інформації й цінових пропозицій для вашого автомобіля, звертайтеся до наших партнерів SEAT.

Що таке автомобільне скло?

«Автомобільне скло», що включає вітрове, заднє, бокове й дахове скло вашого автомобіля SEAT, має відзначатися високою стійкістю та міцністю, забезпечуючи оптимальну видимість й ефективний захист. Навіть попри свою високу стійкість, вітрове скло пошкоджується. Найчастіше пошкодження вітрового скла виникає внаслідок удару каміння. Залежно від типу пошкодження, зазвичай існують дуже прості рішення для усунення проблеми.

Вітрове скло вашого SEAT

Вітрове скло, також відоме як лобове, є скляною панеллю, яка забезпечує водієві огляд дороги попереду. Воно забезпечує достатній огляд дороги й навколишнього простору, а також захищає від вітру, погодних умов і комах. Найголовніше, щоб лобове скло вашого SEAT та будь-якої іншої моделі було виготовлене з високоякісного скла й надійно закріплене. Для виготовлення вітрового скла переважно використовується ламіноване скло (триплекс). Це два скла, які з'єднані між собою пластиковим прошарком. Особливістю є те, що таке скло не завжди необхідно замінювати, а можна лише відремонтувати.

Заднє, бокові та дахове скло

Решта вікон автомобіля зазвичай виготовляються із загартованого безпечного скла. Це стійке безпечне скло, яке в разі розбиття розпадається на безліч дрібних частин з тупими краями, що зменшує ризик травматизації. Різниця зі звичайним склом полягає в його особливій стійкості до механічних і термічних впливів. З огляду на спеціальний склад захисного скла, заднє та бічне скло не підлягає ремонту, а в разі пошкодження буде замінене.

Заміна вітрового скла у вашому SEAT

Якщо вітрове скло отримало пошкодження, фахівці проведуть його заміну. Старе вітрове скло вирізають з клею, а на його місце встановлюється нове. Після застигання клею, автомобіль можна знову використовувати. Заднє та бокове скло також замінюють фахівці. Вони видаляють залишки старого скла, обережно встановлюють і приклеюють нове, а також перевіряють його функціональність, зокрема у випадку з боковими вікнами.