Модельний ряд
Оригінальні запасні частини SEAT

Оригінальна акумуляторна батарея SEAT.

Яка акумуляторна батарея «правильна»? Ринок великий, акумуляторні батареї доступні в багатьох цінових діапазонах. При купівлі варто звернути увагу перш за все на одну річ — якість. При заміні акумуляторної батареї у вашому SEAT довіряйте оригінальним акумуляторам SEAT. Саме так ви можете бути впевнені, що отримуєте високоякісний продукт.

Заміна акумуляторної батареї

Коли слід змінювати акумуляторну батарею?

Безперечно, регулярний догляд за автомобільним акумулятором є важливим для забезпечення тривалого терміну експлуатації. Та навіть, якщо акумулятор у вашому автомобілі SEAT добре обслуговується, настає час, коли він може потребувати заміни. Окрім періодичних проблем із запуском двигуна, неяскраве світло фар може бути ще однією ознакою недостатньої роботи акумулятора. У разі виникнення початкових проблем зі стартером, можна вирішити цю проблему, скориставшись кабелями для запуску або звернутися до автосервісу. Однак, якщо двигун все частіше не запускається, слід провести перевірку його працездатності. Якщо акумуляторна батарея більше не функціонує, необхідно замінити її на нову. Щоб уникнути такого випадку, рекомендується регулярно проводити перевірку стану акумулятора.

Безпека водіння

Функції автомобільного акумулятора.

Автомобільний акумулятор, часто називають стартерною батареєю, він накопичує електроенергію для запуску двигуна внутрішнього згоряння. Акумулятор зберігає електричний струм, який генерується генератором змінного струму під час роботи двигуна, що автоматично заряджає акумулятор автомобіля під час руху. Коли двигун працює повільно або вимкнений, акумуляторна батарея забезпечує необхідну потужність, щоб підтримувати роботу електросистем, таких як фари й радіо. Правильне функціонування автомобільного акумулятора є необхідним для безпечного водіння.

Цікаві факти про акумуляторну батарею вашого SEAT

Термін експлуатації автомобільного акумулятора

Що старший автомобіль, то вищий ризик того, що акумуляторна батарея може працювати неправильно. При запуску двигуна акумуляторна батарея забезпечує протягом короткого часу подачу дуже високих значень струму — від декількох сотень до 1000 ампер. Якщо автомобільний акумулятор працює не оптимально, це може спричинити проблеми під час запуску двигуна. Автомобільні акумуляторні батареї мають деталі, що зношуються та потребують заміни приблизно через чотири-шість років експлуатації. Важливо обирати якісний автомобільний акумулятор при покупці. Правильний догляд може впливати на тривалість служби акумуляторної батареї. Основними факторами, що впливають на термін експлуатації є погода, догляд і матеріал.

Негативний вплив низьких температур

Погода й температура мають значний вплив на стан автомобільного акумулятора. Під час запуску акумуляторна батарея повинна генерувати високі значення струму. Автомобільний акумулятор працює оптимально при зовнішній температурі, зазвичай від 15 до 25 °C. Вони особливо чутливі до мінусових температур. Акумуляторні батареї дійсно можуть втрачати свою ефективність взимку. Регулярна перевірка й обслуговування в холодні місяці можуть допомогти уникнути неприємних ситуацій. Це особливо важливо для автомобілів, які використовуються нечасто й для коротких поїздок. Оскільки можлива така ситуація, що генератор може не мати достатнього часу для повного зарядження акумуляторної батареї. А це призводить до труднощів із запуском двигуна.

Як захистити автомобільний акумулятор

Автомобільні акумулятори все більше виявляють певні покращення щодо стійкості до погодних умов. Проте, акумулятори залишаються швидкозношуваними компонентами. Іншими словами: Свідоме використання акумулятора може позитивно впливати на його термін служби. Особливо взимку слід завжди перевіряти, чи виробляють генератор і акумулятор достатню кількість енергії. Для захисту акумулятора варто уникати обігріву бічних дзеркал або заднього скла взимку, якщо це можливо. Звукову систему й фари в холодну погоду слід вмикати тільки після того, як запуститься двигун.