Модельний ряд
Оригінальні запасні частини SEAT

Освітлення автомобіля SEAT.

Несправні лампи в автомобілі слід негайно замінювати, щоб гарантувати безпеку на дорозі. Але яка лампа потрібна?

Освітлення автомобіля SEAT

Оригінальні лампи SEAT.

Як власник автомобіля, ви отримуєте такі переваги від використання оригінальних ламп SEAT:

· Оригінальні лампи SEAT ідеально підходять для вашого автомобіля. Ці лампи точно узгоджені з технологічними характеристиками й вимогами вашого автомобіля.

· Довговічність: Використання таких ламп сприяє довговічності, оскільки вони розроблені з урахуванням вимог вашого автомобіля.

· Енергоспоживання

Для отримання додаткової інформації та цінових пропозицій для вашого автомобіля, звертайтеся до нашого менеджера з продажу запасних частин.

Обслуговування приладів освітлення

Автомобільні фари.

Освітлення автомобіля — це всі джерела світла, якими обладнано автомобіль. Передні та задні фари, сигнали й інші елементи є важливими для гарантування безпеки на дорозі для всіх учасників руху. Зокрема вони є важливою частиною дизайну автомобіля.

Зовнішнє освітлення автомобіля часто зазнає пошкоджень під час аварій. Відновлення пошкодженої частини може бути складним і залежить від обсягу збитку.

Існують чіткі вимоги до кольору фар транспортних засобів. Так можна забезпечити уніфікацію дорожнього руху й уникнути плутанини, що може виникнути через різні кольори фар. Світлові сигнали відіграють важливу роль в успішній і безпечній взаємодії на дорозі. Загалом, автомобіль обладнано фарами спереду й ззаду, деякі з них також видно збоку. Спереду автомобіля стандартно встановлені дві фари, які можуть виконувати різні функції. Ззаду розташовані задні фари, які можуть змінювати колір залежно від поданого сигналу. Залежно від моделі автомобіля, також можуть бути світлові сигнали збоку, а на задньому вітровому склі може бути додатковий стоп-сигнал.

Цікаві факти про освітлення автомобіля.

Фари

Ліхтарі в передній частині автомобіля називаються фарами, і вони завжди розташовані попарно. Фари можуть світити тільки білим або жовтим кольорами, і зазвичай виконують такі функції:

· Ближнє світло: Для освітлення дороги в темряві та/або в умовах недостатньої видимості, не засліплюючи учасників зустрічного руху.

· Дальнє світло: Сильне, далекосяжне світло, яке слід використовувати лише тоді, коли воно не засліплює інших учасників дорожнього руху.

· Габаритні ліхтарі (габаритні вогні): Вмикаються разом із ближнім або дальнім світлом, гарантуючи видимість вашого автомобіля навіть у випадку їхньої несправності.

· Можливі додаткові функції: Протитуманні фари (дозволяється використовувати лише за певних погодних умов), покажчики поворотів, габаритні вогні та денні ходові вогні

· Сигнали (покажчики повороту)

Заднє світло

Задні ліхтарі можуть світити лише червоним або білим кольорами, відповідно до того, який з сигналів необхідно подавати:

· Задні фари: Задні ліхтарі червоного кольору, що необхідно вмикати в темний час доби і в умовах недостатньої видимості.

· Задні фари: Будь-яке гальмування позначається яскравим червоним світлом, яке чітко виділяється на фоні задніх фар. Багато моделей автомобілів мають додатковий стоп-сигнал на верхньому центральному краю заднього скла.

· Сигнали (як спереду)

· Фари заднього ходу: Біле світло, яке забезпечує кращу видимість під час руху заднім ходом, також сигналізує іншим учасникам дорожнього руху про маневр.

· Задні світловідбивачі

· Задні протитуманні фари (червоні)

· Ліхтарі підсвічування номерного знака: Використовуються для підсвічення номерного знака білим світлом, щоб забезпечити його видимість в темряві.

Сигнали

Покажчики повороту, часто називають сигналами повороту, що важливі для безпеки дорожнього руху. Вони чітко вказують напрямок руху автомобіля. Сигнали повороту необхідно використовувати так, щоб їх легко розпізнавали інші учасники дорожнього руху. Під час повороту й обгону покажчики повороту гарантують безпечний рух транспорту, й запобігають зайвим ризикам. Коли сигнал увімкнено — спереду, ззаду та, в деяких автомобілях, збоку — з'являється світловий сигнал. Сигнал помаранчевого кольору подає миготливі сигнали, поки його не вимкнуть або кермо не буде випрямлено. Також існує можливість з самого початку подати лише кілька миготливих сигналів, після чого сигнал автоматично вимикається, що є особливо корисним при зміні смуги руху.

Пошкодження / Огляд / Заміна

Перевірка освітлення.

У нових моделях автомобілів будь-які пошкодження світлового обладнання відображаються на бортовому комп'ютері. Однак, у старіших моделях рекомендується регулярно перевіряти роботу фар, вмикаючи їх короткочасно одну за одною.

Якщо виявлено будь-які пошкодження, слід одразу звернутися до автосервісу, оскільки кожна фара виконує важливу функцію та гарантує безпеку на дорозі.

Види освітлення

Освітлення автомобіля.

В автомобілях використовуються різні джерела світла. Найновіші моделі SEAT обладнані високоякісною продукцією бренду, що забезпечує ефективне освітлення дороги. Залежно від типу освітлення можуть використовуватися різні лампи.

Види освітлення.

Лампи

Лампи розжарювання — це перевірені часом джерела світла, які особливо популярні в дещо старіших моделях автомобілів. Для передніх фар використовуються лампи Bilux, які можуть працювати як у режимі дальнього, так і ближнього світла, надаючи яскраве біле світло вперед. Задні фари й стоп-сигнали зазвичай оснащені двоконтактними лампами, що забезпечують освітлення обох ліхтарів червоним кольором.

Ксенонові фари

Технологія ксенонових фар є новинкою у світі автомобільного освітлення. Ксенонові фари відрізняються тим, що вночі випромінюють світловий спектр, аналогічний денному світлу. Це поліпшує видимість для водія та підвищує безпеку на дорозі. А джерелом світла є газорозрядна лампа. Ксенонові фари вимагають складної технології, але є вигідною інвестицією, завдяки низькому енергоспоживанню та тривалому терміну експлуатації. Більшість нових моделей автомобілів SEAT оснащені сучасною технологією освітлення, такою як ксенонові або біксенонові фари, які можуть світити ближнім і дальнім світлом за допомогою однієї фари.

Світлодіодне (LED) освітлення

Ксенонове світло чудово підходить для передніх фар в умовах нічного руху, тоді як світлодіодні (LED) лампи часто використовуються для заднього світла й освітлення салону. Завдяки низькому енергоспоживанню, швидкому реагуванню, компактному розміру й довгому терміну служби, вони чудово підходять для використання в якості задніх ламп й сигналів повороту. А також використовуються для підсвічування індикаторів попередження на панелі приладів.