Модельний ряд
Коротке пояснення

Короткі факти

· Фари ближнього світла є найпоширенішим видом фар.

· Фари дальнього світла розширюють зону видимості в умовах темряви й низької щільності руху. Додатково можна встановлювати протитуманні фари.

· Лампи Diadem вирізняються спеціальним покриттям. Перевагами таких ламп є, наприклад, висока інтенсивність світла й тривалий термін експлуатації, якщо порівняти зі звичайними лампами розжарювання.

· У темну пору доби освітлення всередині забезпечує приглушене світло в салоні вашого автомобіля.

· Можна вибрати один з восьми різних кольорів для освітлення салону.

Освітлення

Габаритні вогні спереду, ззаду і з боків, а також габаритні вогні (габаритні ліхтарі) і підсвічування заднього номерного знака доповнюють систему освітлення автомобіля. Фари використовуються для освітлення місцевості в темний час доби або в складних умовах обмеженої видимості. Будь-яке зовнішнє освітлювальне обладнання автомобіля потребує відповідного дозволу. Фари ближнього світла є найпоширенішим видом фар. Фари дальнього світла розширюють зону видимості в умовах темряви й низької щільності руху. Додатково можна встановлювати протитуманні фари. Їх можна використовувати лише за поганих погодних умов, наприклад, під час туману, дощу або снігопаду. Задні протитуманні ліхтарі, натомість, слід вмикати тільки тоді, коли видимість становить менше 50 м. У разі використання задніх протитуманних ліхтарів максимальна швидкість руху обмежена законом до 50 км/год. Фари заднього ходу на автомобілі технічно є лише задніми ліхтарями. Вони на транспортному засобі завжди розташовані попарно. Габаритні вогні спереду, ззаду і з боків, а також габаритні вогні (габаритні ліхтарі) і підсвічування заднього номерного знака доповнюють систему освітлення автомобіля.

Підсвічування салону

У темну пору доби освітлення всередині забезпечує приглушене світло в салоні вашого автомобіля. У темну пору доби освітлення всередині забезпечує приглушене світло в салоні вашого автомобіля. Приховані світлодіоди (LED) освітлюють дверцята, місце для ніг і декоративні вставки в дверних панелях. Це неяскраве світло полегшує пошук елементів керування під час руху в темряві.

Що таке підсвічування салону? Підсвічування салону є спеціальним видом освітлення в автомобільному салоні. Ця функція доступна як додаткова опція в багатьох моделях автомобілів преміумкласу й створює особливу атмосферу в салоні. Такий ефект забезпечується за допомогою спеціальних світлових ефектів й індивідуальних налаштувань кольору. Також важливо дотримуватися законодавчих норм при встановленні цього типу освітлення. А встановлення підсвічування салону повинно проводитися кваліфікованими фахівцями в автосервісі.

Підсвічування салону: Прикрасьте свій автомобіль світлодіодним (LED) освітленням У темну пору доби освітлення всередині забезпечує приглушене світло в салоні вашого автомобіля. Приховані світлодіоди (LED) освітлюють дверцята, місце для ніг і декоративні вставки в дверних панелях. Це неяскраве світло полегшує пошук елементів керування під час руху в темряві.

Також підсвічування салону можна використовувати для персоналізації автомобіля, щоб виділити його серед інших автомобілів. Водій отримує більше задоволення від водіння завдяки правильно підібраному підсвічуванню та може краще розпізнавати певні важливі інструменти. Автовиробники й продавці автомобільних аксесуарів також підтримують цю сучасну тенденцію, пропонуючи цікаві технічні гаджети, що привертають увагу. Дуже популярним стало кольорове підсвічування, що створює відповідну атмосферу залежно від настрою. Такі види підсвічування добре підходять, наприклад, для заднього плану панелі приладів і центральної консолі. За допомогою кольорових світлових стрічок можна також виділити внутрішні сторони дверцят автомобіля. Інноваційні технології RGB здатні навіть змішувати кольори. Це відбувається за допомогою спеціальних світлодіодів (LED), що складаються з трьох колірних чипів. Зелений, червоний і синій кольори можна регулювати окремо, це надає можливість створювати безліч комбінацій кольорів. Завдяки такому спеціальному підсвічуванню можливо створити тривимірні світлові ефекти в салоні автомобіля. Світлові точки на певних матеріалах-носіях перетворюються в лінії з ефектом глибини. Внутрішнє підсвічування активується при відкриванні дверей. Однак водій може самостійно вимикати підсвічування або зменшувати рівень яскравості.

Освітлення салону та різнокольорове підсвічування

Можна обрати один з восьми різних кольорів для освітлення салону. Можна обрати один з восьми різних кольорів для освітлення салону. Так можна налаштувати ідеальний колір для атмосфери подорожі, а також відрегулювати інтенсивність світла для кожного кольору.

Лампи Diadem

Лампи Diadem вкриті спеціальною оболонкою, що має опалесцентну поверхню. Лампи Diadem вкриті спеціальною оболонкою, що має опалесцентну поверхню, яка блищить сріблястим кольором у вимкненому стані. Лише в режимі сигналізації, зокрема у режимі миготіння, лампа світить характерним жовтувато-помаранчевим світлом.

Перевагами таких ламп є, наприклад, висока інтенсивність світла й тривалий термін експлуатації, якщо порівняти зі звичайними лампами розжарювання. Сріблясто-біла поверхня ламп Diadem майже непомітна на фоні фари, особливо на сучасних фарах з прозорого скла.

Використання ламп Diadem схвалено в усій Європі.

Повністю світлодіодні (LED) фари з функцією Welcome Light

Welcome Light проектує силует у вигляді кола на землю, щоб ви могли бачити ваш автомобіль здалеку. Наші автомобілі обладнані сучасною технологією освітлення з електронним регулюванням, яка допомагає економити енергію, водночас випромінюючи яскравий промінь світла, особливо в темний час доби. Ліхтар Welcome Light проектує силует у вигляді кола на землю, щоб ви могли бачити свій автомобіль здалеку й легко знайти його навіть у темряві.

Затримка вимкнення освітлення салону

Функція затримки вимкнення освітлення салону дозволяє освітленню залишатися увімкненим протягом достатнього часу, щоб ви могли зручно сісти в автомобіль або запустити двигун. Затримка вимикання освітлення салону є важливою функцією для безпеки й комфорту. Освітлення салону вимикається через 12 секунд після зачинення дверей, але до блокування дверей автомобіля. Функція затримки вимкнення освітлення салону дозволяє освітленню залишатися увімкненим протягом достатнього часу, щоб ви могли зручно сісти в автомобіль або запустити двигун.

Повернутися до огляду

Також може вас зацікавити...