Модельний ряд
Коротко про сервіс і технічне обслуговування SEAT

Сервіс і технічне обслуговування

Відкрийте для себе безліч послуг для вашого SEAT. Неважливо, чи то технічний обслуговування або спеціальні пропозиції. З сервісом і технічним обслуговуванням від SEAT — ви завжди у безпеці. Ваш сервісний партнер SEAT завжди готовий допомогти й проконсультувати вас.

Спеціальні пропозиції SEAT

Персональне обслуговування вашого SEAT завдяки спеціальним пропозиціям від SEAT. Наші спеціальні цінові пропозиції на комплексні пакети послуг передбачають різноманітні види ремонтних робіт і обслуговування амортизаторів, ременів ГРМ і технічний огляд. Матеріали й робочі послуги вже входять у вартість, аби надати вам прозору інформацію про вартість і перелік послуг для вашого авто.

Вирушайте на заміну зимової або ремонт шин

Заміна коліс та зимова перевірка

Перші сніжинки вкривають капот вашого SEAT? Запишіться на заміну коліс, включаючи зимову перевірку, щоб ви були добре підготовлені до сезону.

Зв’яжіться зі своїм сервісним партнером SEAT зараз і доручіть заміну шин експерту, якому ви довіряєте.

Перевірка систем кондиціоювання SEAT

Очищення, дезінфекція та перевірка кондиціонерів

Технічний огляд SEAT

Будь то мороз та сніг, чи спекотний пляж — ми гарантуємо вам активний захист вашої безпеки. Ваш дилер SEAT проведе всі роботи відповідно до вимог виробника, перевіривши до 50 важливих пунктів, таких як моторна олива, акумуляторна батарея та гальмівні колодки. Запишіться на перевірку вашого SEAT Ibiza, Leon, Ateca & Co вже зараз.

Даруйте радість

Офіційна гарантія

Підкорюйте дорогу з комфортом і насолодою. А з офіційною гарантією SEAT ще краще. !

Надійна підтримка

SEAT Assistance

Твоя надійна підтримка 7 днів на тиждень, 24 години на добу