Модельний ряд
Оновлено 01.03.2024

Актуальні пропозиції SEAT.

Спеціальна пропозиція на автомобілі 2023р.в. на складі

Ціни, у які можна закохатися❤️

День св.Валентина пройшов, а ціни, в які можна закохатися, залишилися. На усі автомобілі 2023 року виробництва, які є на нашому складі, діють особливі цінові пропозиції. Детальніше дізнавайтеся у салонах офіційних дилерів SEAT або за посиланням нижче.

Ще краще, коли все разом

Дисконт-пакети URBAN

Набори корисних опцій під назвою URBAN доступні і для різних моделей SEAT. Скористайтеся вигідною пропозицією і отримайте усе бажане з суттєвою вигодою!
Міський SUV, що змушує серця пришвидшено битися.

SEAT Arona.

SEAT Arona, найменший у сімействі SEAT SUV, створений для сміливих. Для тих, хто обирає йти своїм шляхом. Маючи безліч можливостей індивідуалізації, він поєднує у собі риси маневреного міського автомобіля і трендового кросовера.

Станьте ближче до автомобіля своєї мрії

Комфортне фінансування від 0,01% річних.*

Обираєте перший автомобіль? Чи знаходитеся у пошуку нового? Не задовольняйтеся малим.

Скористайтеся можливістю отримати автомобіль з надзвичайно вигідними умовами фінансування від нашого партнера Porsche Finance Group Ukraine.

Оптимальний SUV на усі випадки життя.

SEAT Ateca.

У цьому дизайні SEAT Ateca має акуратніший і виразніший вигляд, іж будь-коли раніше. Все той же чудовий автомобіль, але з рядом оновлень і вдосконалень, щоб повністю відповідати вимогам сучасних водіїв.

Найкращий з усіх Leon

Хетчбек SEAT Leon і універсал Leon Sportstourer.

Приголомшливий дизайн. І ще більше простору. Фірмова повністю світлодіодна оптика з безперервним світлодіодним заднім ліхтарем Coast-to-Coast.