SEAT Arona

Комплектації
Нова версія - Xperience
Комплектації
Нова версія - Xperience

Особливо ефектний вигляд авто має у кольорі Dark Camouflage з білим дахом!

Дизайн
Full LED-оптика і підсвітка повітряних отворів
Дизайн
Full LED-оптика і підсвітка повітряних отворів

Нові "фічі" дизайну моделі Arona. Всередині і зовні.

Двигуни
1,0 TSI і 1,6 MPI
Двигуни
1,0 TSI і 1,6 MPI

Сучасні бензинові двигуни з оптимальними характеристиками і відмінними робочими якостями.

Зв'язок
SEAT CONNECT
Зв'язок
SEAT CONNECT

Підключи свою Arona до всього світу - просто через свій смартфон. Розблоковуй Arona так само легко, як і смартфон.

Рейтинг Euro NCAP
Технології
Цифрова панель приладів 10,25”
Технології
Цифрова панель приладів 10,25”

Інноваційні функції, які полегшують життя та роблять кожну подорож ще цікавішою.

Новий вигляд спереду

Привіт. Я твій новий друг.

Дозволь собі захопитися оновленим сміливішим виглядом моделі Arona. Решітка радіатора нової форми, оновлений передній спойлер і фірмова Full LED оптика.

SEAT CONNECT

Для життя у постійному русі.

SEAT CONNECT відкриває цілий новий світ можливостей, адже дозволяє отримати доступ до SEAT за допомогою смартфона, дистанційно керувати різноманітними функціями та максимізувати враження від водіння.*

 

* Деякі функції можуть бути неактивними чи мати обмежений функціонал для України.

Технології

Цифровий інфодисплей 10,25”

Побач та зроби більше на більшому екрані. Повністю цифровий дисплей панелі приладів відображає у зручному вигляді усі потрібні дані щодо автомобіля і руху. Натисканням кнопки VIEW на кермі змінюй вигляд кокпіту і персоналізуй його за допомогою індивідуальних налаштувань, які відповідають саме твоїм потребам.

Завжди у безпеці.

Клопоти позаду. Пригоди попереду.

Асистент безпечного виходу з авто

Розумний помічник, що працює разом з датчиками "сліпих" зон, надає попередження для пасажирів, що планують вийти з авто, у разі наближення інших авто або велосипедистів ззаду.

Круїз-контроль і Front Assist

Все зрозуміло і просто. Круїз-контроль бере на себе функцію підтримки заданої швидкості. А Front Assist надасть сповіщення і допоможе зреагувати, якщо автомобіль попереду вас різко загальмує. 

Моніторинг "сліпих" зон

Датчики розпізнають транспортні засоби та велосипеди на відстані до 70 метрів і попереджають вас, коли ви змінюєте смугу руху або обгоняєте їх.

Аксесуари

Бери з собою усе.

Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних аксесуарів і додаткового обладнання, аби ви отримали максимум від кожної подорожі.

Сервіс

Завжди поруч.

Життя не стоїть на місці, тож немає причин і тобі затримуватися! З уважним і професійним сервісом SEAT вам не доведеться збавляти звичний темп.

Підпишіться на розсилку, якщо...

Бажаєте дізнатися першим про появу нових SEAT Arona у салонах в Україні?

 

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.