Модельний ряд

Інспекційний сервіс

Під час інспекційного сервісу виконуються роботи відповідно до вимог виробника. Обсяг робіт залежить від віку й пробігу вашого SEAT. Інспекційний сервіс може охоплювати ряд контрольних пунктів, таких як заміна моторної оливи, перевірка товщини гальмівних колодок, стану акумуляторної батареї та багато іншого.

Кожен інспекційний сервіс для SEAT не лише підвищує вашу активну безпеку, а й гарантує, що автомобіль збереже свою залишкову вартість!

Чому техогляд важливий?

Комплексний інспекційний сервіс.

Поїздка зі швидкістю 130 км/год по автобану, запуск автомобіля при -10° на гірськолижному відпочинку або поїздка на південь до моря при температурі +40°? Все це для нас звична справа, а для вашого автомобіля — випробування на міцність. Лише техніка, яка регулярно обслуговується висококваліфікованими фахівцями, здатна витримати подібні навантаження. Обсяг сервісного обслуговування залежить від віку й пробігу автомобіля, та може включати до 50 пунктів перевірки.

Вашому SEAT уже 4 роки?

Спеціальні пропозиції Сервіс 4+

Якщо вашому SEAT уже більше 4 років, ви дійсно можете зекономити на наступному технічному обслуговуванні, завдяки спеціальним пропозиціям від SEAT! SEAT Сервіс 4+ надає відповідні спеціальні пропозиції за вигідними цінами для кожного клієнта.

Цікаві факти про інспекційний сервіс.

Де проводиться інспекційний сервіс SEAT?

Перевірку вашого SEAT можна провести у будь-якого сервісного партнера SEAT. Зверніться до спеціаліста SEAT у вашому регіоні, скориставшись пошуком сервісного партнера.

Як часто потрібно проходити інспекційний сервіс SEAT?

Терміни проведення інспекційного сервісу залежать від моделі вашого SEAT та умов експлуатації. Ми рекомендуємо ознайомитись з інформацією в журналі обслуговування — там вказано, коли необхідно пройти наступний інспекційний сервіс.

Що виконується під час інспекційного сервісу SEAT?

· Заміна моторної оливи, заміна оливного фільтра

· Перевірка рівня охолоджувальної рідини й антифризу

· Перевірка освітлення та сигнального обладнання

· Перевірка налаштування фар

· Перевірка роботи склоочисника й омивача лобового скла

· Перевірка акумуляторної батареї

· Перевірка товщини гальмівних колодок спереду й ззаду

· Перевірка рівня гальмівної рідини

· Перевірка стану й глибини протектора шин

· Перевірка тиску в шинах на всіх чотирьох колесах і запасному колесі

· Скидання міжсервісних інтервалів

· та багато іншого.

Детальна інформація вказана у вашому сервісному плані SEAT. Ваш сервісний консультант SEAT завжди готовий надати вам детальну консультацію з усіх питань, що стосуються інтервалів обслуговування, а також точного обсягу й вартості робіт з перевірки та технічного обслуговування.

Що таке додаткові роботи?

Додаткові роботи в межах технічного огляду передбачають заміну швидкозношуваних деталей, яку необхідно проводити з певним інтервалом відповідно до інструкцій виробника. До таких робіт входить, наприклад, заміна фільтрів або свічок запалювання. Інтервали між замінами можуть бути, наприклад, 2, 4 і 6 років або 30 000, 60 000, або 90 000 кілометрів пробігу, залежно від моделі автомобіля.

Відповідно до моделі та умов експлуатації, може знадобитися, наприклад, передчасна заміна повітряного фільтра. Особливо, якщо автомобіль експлуатується в умовах підвищеної запиленості. Так само це відноситься і до паливного фільтра. Використання низькоякісного дизельного палива може призвести до необхідності заміни фільтра раніше визначеного інтервалу.

Під час інспекційного сервісу, ваш SEAT ретельно перевіряється нашими сервісними фахівцями відповідно до інструкцій виробника, щоб ви завжди безпечно прибували до свого місця призначення!

Які додаткові роботи необхідні?

Залежно від пробігу, віку автомобіля та зносу швидкозношуваних деталей можуть знадобитися такі додаткові роботи:

· Заміна мастила в коробці передач

· Заміна свічок запалювання

· Заміна паливного фільтра в автомобілях з дизельним двигуном

· Заміна фільтра пилу й фільтра салону

· Очищення корпусу повітряного фільтра й заміна фільтрувального елемента

· Заміна ременя ГРМ

· Заміна гальмівної рідини

· та багато іншого.

Більш детальну інформацію можна знайти в журналі обслуговування. Ваш сервісний консультант SEAT завжди готовий надати вам детальну консультацію з усіх питань, що стосуються інтервалів обслуговування, а також точного обсягу й вартості робіт з перевірки та технічного обслуговування.

Яка вартість технічного огляду SEAT?

Вартість інспекційного сервісу залежить від моделі автомобіля. Вона може змінюватися залежно від обсягу робіт з технічного обслуговування та ремонту, які необхідно виконати. Ваш сервісний консультант SEAT завжди готовий проконсультувати вас і запропонувати індивідуальні умови.