Модельний ряд
Все працює гладко

Моторна олива SEAT.

Для досягнення оптимальної продуктивності та ефективності двигуна вашого SEAT рекомендується використовувати оригінальні моторні оливи SEAT. Вони розробляються за найвищими стандартами якості та мінімізують тертя між рухомими частинами.

Переваги оригінальної моторної оливи SEAT.

· Оригінальні оливи SEAT Original 0W є оливами для «першого наповнення» і вже використовуються на заводі при поставці автомобіля

· тривалий термін служби двигуна

· економічна витрата пального

· зменшення викидів CO₂

· збільшені інтервали заміни оливи

· збільшення терміну експлуатації всіх рухомих частин

Оригінальну високопродуктивну моторну оливу SEAT Longlife III & IV можна придбати у вашого дилера SEAT.

Вибір правильної моторної оливи

Яка моторна олива підходить для моєї моделі?

Багато водіїв цікавляться, яка моторна олива є ідеальною для їхнього автомобіля. На жаль, однозначної відповіді не існує. Щоб дізнатися, яка моторна олива найкраще підходить для вашого SEAT Ibiza, Leon, Alhambra чи будь-якої іншої моделі, звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого автомобіля.

Пояснення абревіатур моторної оливи

Що означає SAE 0W-30 або 20?

SAE розшифровується як Society of Automotive Engineer і визначає класифікацію моторних олив за класами в'язкості (= класифікація оливи відповідно до її плинності).

Число перед «W» вказує на характеристики плинності моторної оливи при низьких температурах. Чим менше це число, тим краще олива здатна розтікатися та змащувати двигун при низьких температурах.

W означає «зимова» або придатна для низьких температур.

Число після «W» вказує на характеристики плинності моторної оливи при високих температурах. Чим менше число, тим краще розподіляється олива при 100 градусах.

Що робити, якщо загорівся індикатор рівня оливи?

Отримайте більше інформації про червоні, жовті, сині та зелені індикатори в вашому автомобілі SEAT та інших моделях, а також їхнє значення.

Поширені запитання.

Для чого двигуну потрібна олива?

Моторна олива змащує всі рухомі частини всередині двигуна, а також охолоджує циліндри, поршні та клапани. Регулярна заміна й використання оригінальної оливи може позитивно вплинути на термін експлуатації двигуна.

Як часто потрібно замінювати моторну оливу?

Частота заміни моторної оливи залежить від різних факторів, таких як тип двигуна, пробіг автомобіля та стиль водіння. Виробник рекомендує проводити заміну оливи кожні 15 000 км пробігу або раз на рік. Більш детальну інформацію можна знайти в журналі обслуговування вашого SEAT та інших моделей.

Яка моторна олива підходить для мого SEAT?

Для забезпечення повної потужності та продуктивності двигуна у вашому автомобілі SEAT, рекомендується використовувати тільки оригінальні моторні оливи від виробника. Вони спеціально розроблені для різних типів двигунів і відповідають найвищим стандартам якості. Інформацію про вид рекомендованої оливи для вашого SEAT, ви можете знайти в інструкції з експлуатації або звернутися до консультанта сервісу SEAT.

Яка вартість заміни оливи в SEAT?

Вартість заміни мастила може відрізнятися залежно від автосервісу. Ціни на робочі години й використані матеріали є ключовими факторами, які впливають на вартість. Детальну інформацію вам надасть ваш найближчий дилерський центр SEAT.

Порада: Щоб заощадити час та гроші, заміну моторної оливи можна провести під час технічного обслуговування.

Як дізнатися, що моторна олива SEAT потребує заміни?

Контрольні індикатори у моделях SEAT, таких як Ibiza, Alhambra, Leon, Ateca або Tarraco, повідомляють про необхідність цього процесу, але рекомендується регулярно перевіряти рівень оливи вручну перед довгими поїздками. Для отримання інструкцій щодо перевірки рівня оливи у вашому SEAT, звертайтеся до посібника з експлуатації від виробника.