Модельний ряд
Що таке

Заміна ременя ГРМ у вашому SEAT

Ремені ГРМ є деталями, що швидко зношуються. Під час технічного обслуговування їх перевіряють і замінюють в разі потреби.

Ремені ГРМ постійно піддаються великому навантаженню, тому при заміні важливо використовувати оригінальні деталі SEAT, і довіряти їх належне встановлення кваліфікованим фахівцям сервісу SEAT. Адже відрив ременя може призвести до несправності двигуна.

Ein Mann lehnt an einem SEAT

Інтервали заміни ременів ГРМ.

Залежно від моделі, двигуна й умов експлуатації використовуються або фіксовані інтервали заміни, або періодичність перевірок відповідно до рекомендацій виробника. Фіксовані інтервали заміни зазвичай визначаються на основі пробігу автомобіля і можуть коливатися від 60 000 км до 210 000 км. Для ременів ГРМ у бензинових двигунах дуже часто встановлюється міжсервісний інтервал, технічний фахівець визначає необхідність заміни під час огляду автомобіля.

Детальну інформацію щодо вашої моделі запитуйте у сервісних партнерів SEAT.

Вашому SEAT вже виповнилось 4 роки?

Спеціальні пропозиції SEAT Сервіс 4+ для ременя ГРМ

Вашому автомобілю вже більше 4 років й необхідно замінити ремінь ГРМ? Дізнайтеся про спеціальні пропозиції SEAT та забронюйте заміну ременя ГРМ за спеціальною ціною!

Важлива інформація щодо ременя ГРМ вашого SEAT

Яку функцію виконує ремінь ГРМ

Ремінь ГРМ вашого автомобіля SEAT Alhambra, Leon, Ibiza передає силу від колінчастого валу на вал розподільчого механізму. Це обумовлює відкриття та закриття клапанів двигуна. Паливно-повітряна суміш потрапляє в камеру згоряння, згорає та приводить в рух поршні. Ремінь ГРМ також впливає на роботу насоса води.

Чому важливо регулярно проходити технічний огляд і вчасно замінювати ремінь ГРМ?

Старий або зношений ремінь ГРМ може обірватися і призвести до пошкодження двигуна. Причина: Розбіжність у синхронізації клапанів двигуна може призвести до того, що поршень ударяє по клапану з великою швидкістю, подібно до кулі (часто зі швидкістю близько до 15 м/с). У такому випадку, зазвичай, доводиться замінювати весь головний циліндр.

Чи можу я самостійно замінити ремінь ГРМ в моєму SEAT?

Неправильно встановлений ремінь ГРМ може призвести до пошкодження двигуна. Водночас заміна ременя є складною та трудомісткою процедурою. Оскільки зубчасті та направляючі колеса повинні бути ідеально вирівняні, а ремінь ГРМ — правильно натягнутий. Замінювати водяний насос, натяжні та напрямні шківи слід одночасно з ременем ГРМ. Для цього необхідні не лише фахові знання, а й спеціальні інструменти. Ваш сервісний партнер SEAT із задоволенням проконсультує вас!