Модельний ряд
Захист кузова

Відновлення лакофарбового покриття

Пошкодження лакофарбового покриття автомобіля може стати неприємністю для кожного власника транспортного засобу. Чи то від подряпин, спричинених уламками каменів, незначних чи серйозних пошкоджень під час паркування, або впливу погодних умов, для цього існує безліч причин. Тому дуже важливе оперативне усунення вм'ятин на кузові та відновлення пошкодженого лакофарбового покриття

Оригінальні лакофарбові матеріали SEAT

Відновлення лакофарбового покриття.

Пошкодження лакофарбового покриття не лише впливають на естетичний вигляд, але також можуть призвести до значних витрат на відновлення. Якщо чекати занадто довго, то може виникнути така неприємність як корозія. На щастя, невеликі пошкодження лакофарбового покриття автомобіля можна якісно виправити самостійно, використовуючи оригінальні лакофарбові матеріали SEAT. Для швидкого усунення подряпин на лакофарбовому покритті можна скористатися оригінальними реставраційними олівцями для підфарбовування або аерозольними фарбами від SEAT. Однак при серйозніших пошкодженнях варто звернутися до сервісного партнера SEAT для професійного відновлення.

Підфарбовування автомобіля.

Фарба для автомобіля використовується не лише для того, щоб надати йому бажаного кольору, але й для того, щоб захистити кузов від корозії. Фарба повинна бути особливо стійкою, оскільки автомобіль весь рік піддається впливу різноманітних погодних умов. Забезпечити ефективний захист можливо лише у випадку, якщо лакофарбове покриття не має пошкоджень. Тому необхідно вчасно усувати подряпини й вм'ятини, спричинені ударом каменю чи градом.

Також важливо не заощаджувати на лакофарбовому покритті автомобіля та завжди використовувати високоякісні оригінальні матеріали SEAT. Моделі SEAT, придбані у наших сервісних партнерів, звичайно, вже вкриті нашою новою фарбою, проте пошкодження — це невід'ємна частина повсякденного життя автомобіля. Завдяки сучасним технологіям і високоякісним матеріалам, наші інноваційні продукти для усунення пошкоджень гарантують, що ваш автомобіль знову сяятиме, як новий.

Категорії пошкоджень

Пошкодження кузова й лакофарбового покриття автомобіля

Пошкодження лакофарбового покриття зазвичай супроводжується пошкодженням кузова автомобіля. Лише у випадку, коли пошкодження є поверхневим, кузов може залишитися неушкодженим. Однак, пошкодження лакофарбового покриття часто спричинені вм'ятинами та іншими деформаціями кузова. Такі пошкодження можуть бути наслідком зіткнення з іншим транспортним засобом або стихійного лиха, такого як буревій. Удар гілками або іншими об'єктами може спричинити значні пошкодження кузова й лакофарбового покриття. Також град може завдати серйозних пошкоджень, які вимагають ремонту. Загалом можна виділити такі категорії пошкоджень:

· Подряпини

· Пошкодження внаслідок падіння об'єктів

· Пошкодження металу

· Пошкодження пластика

· Корозія

· Пошкодження деталей (наприклад, бампер)

Виявлення та виправлення пошкоджень лакофарбового покриття.

На відміну від більшості проблем з автомобілем, таких як незначні несправності двигуна або інші технічні проблеми, пошкодження лакофарбового покриття можна швидко розпізнати. Можливо, ви зараз перебуваєте в автомобілі, який щойно зазнав пошкоджень. Рекомендуємо періодично виїжджати на дорогу й уважно оглядати лакофарбове покриття на наявність подряпин і потертостей. Особливо, якщо автомобіль був припаркований тривалий час на дорозі загального користування або міг бути пошкоджений внаслідок буревію.

Значні пошкодження лакофарбового покриття та кузова автомобіля варто негайно перевірити та усунути в автосервісі. Це допоможе запобігти подальшим пошкодженням і зменшити витрати, пов'язані з подальшими ремонтними роботами. Пошкодження та поверхневі подряпини від ударів каміння можна виправити самостійно — найкраще з використанням високоякісних матеріалів для відновлення лакофарбового покриття від SEAT.

Реставраційні олівці та аерозольні фарби SEAT

Самостійне видалення невеликих пошкоджень.

Для самостійного усунення поверхневих подряпин і пошкоджень лакофарбового покриття використовуйте оригінальні реставраційні олівці та аерозольні фарби SEAT:

· Олівці для реставрації SEAT ідеально підходять для невеликих, майже непомітних пошкоджень лакофарбового покриття, що виникають у разі відскоку дрібних камінців від автомобіля попереду. Реставраційні олівці доступні у всіх популярних кольорах SEAT.

· Якщо площа пошкодження більша, але саме пошкодження не глибоке, ви можете скористатися аерозольними фарбами SEAT. Це ефективний спосіб усунення пошкоджень, таких як подряпини від граду або дефектів, що виникли під час паркування.

SEAT Clever Repair

Усунення значних пошкоджень лакофарбового покриття.

У разі серйозних пошкоджень лакофарбового покриття, таких як великі сколи чи вм'ятини, наприклад, внаслідок граду, тут не обійтися лише реставраційним олівцем чи аерозольною фарбою. Рекомендуємо звернутися до фахівців SEAT для оцінки пошкодженої області за допомогою послуги SEAT Clever Repair. Буде здійснено перевірку для визначення, чи пошкоджено лише лакофарбове покриття, чи ж є також пошкодження кузова, яке потребує заміни.

Сервісний партнер SEAT попередньо проконсультує вас щодо часу й вартості ремонту кузова або лакофарбового покриття вашого автомобіля.

Гарантія якості

Оригінальна фарба SEAT.

Лакофарбове покриття автомобіля вражає, особливо, коли воно бездоганно відполіроване й виблискує. Неякісно відремонтована ділянка лакофарбового покриття виглядає зовсім непривабливо, зокрема, якщо колір відрізняється лише на один відтінок.

Гарантуємо, що такого не станеться, разом із оригінальною палітрою фарб SEAT. Усі популярні кольори SEAT доступні у вигляді реставраційних олівців або аерозольних фарб. Ідеальна відповідність кольорів у поєднанні із сучасною технологією розробки, робить фарбу SEAT яскраво блискучою та особливо стійкою до погодних умов. Так ви зможете самостійно усунути пошкодження лакофарбового покриття автомобіля та захистити його від сколів, граду та дрібних подряпин.