Модельний ряд
Для кращої видимості

Оригінальні склоочисники SEAT.

Ефективне очищення вітрового скла під час дощу й снігопаду надзвичайно важливе, і робочі щітки склоочисників у вашому SEAT грають ключову роль у забезпеченні чіткої видимості. Пошкоджені або зношені щітки призводять до утворення смуг, що значно ускладнює видимість дороги. Розумно підходьте до цього питання та вчасно замінюйте щітки склоочисника.

Оригінальні щітки склоочисників SEAT можна придбати у вашого сервісного партнера SEAT.

Щітки склоочисників для вашого SEAT

Переваги оригінальних склоочисників SEAT.

· Висока якість стійкої гумової стрічки склоочисника

· Максимальна точність прилягання до форми лобового скла

· Відповідність радіуса склоочисника розмірам лобового скла автомобіля

Оригінальні щітки склоочисників SEAT можна придбати у вашого сервісного партнера SEAT.

Вашому SEAT виповнилось 4 роки?

Спеціальні пропозиції для щіток склоочисників SEAT Сервіс 4+

Ваш автомобіль в експлуатації вже більше 4 років, а щітки склоочисників вже давно пора замінити? Дізнайтеся про вигідні пакетні пропозиції SEAT Сервіс 4+ та замовте заміну щіток склоочисників для SEAT за зниженою ціною!

Поширені запитання

Як часто й коли потрібно замінювати склоочисники?

Зношування склоочисників і, відповідно, необхідність їх заміни в основному залежать від регулярності їх використання та кількості проїжджених кілометрів на рік. Зазвичай рекомендується проводити заміну склоочисників на вашому автомобілі SEAT через певні інтервали часу. Це єдиний спосіб забезпечити ефективне очищення та запобігти раптовому утворенню смуг.

Наша порада: Тримайте запасні склоочисники у багажнику автомобіля. Так ви завжди матимете під рукою нові щітки склоочисників, незалежно від графіку роботи дилерського центру.

Чи є обов'язковою заміна склоочисників?

Ні, це не передбачено законом. З урахуванням того, що чітка та безперешкодна видимість важлива для забезпечення безпеки на дорозі, регулярна заміна склоочисників повинна бути в пріоритеті для кожного учасника дорожнього руху.

Що я можу зробити, щоб продовжити термін експлуатації склоочисників?

Завдяки регулярному й ретельному догляду можна відтермінувати необхідність заміни склоочисників. Важливо регулярно очищати й перевіряти лобове скло, а також гумові губки щіток склоочисників. Ми рекомендуємо використовувати тільки відповідні миючі засоби, які не впливають на пластифікатори в пластикових деталях і гумі. Зокрема взимку склоочисники не слід використовувати як «скребки для льоду». Це заподіює серйозної шкоди, а також може негативно вплинути на лобове скло.

Чи можна замінити склоочисники самостійно?

Ви можете самостійно замінити щітки склоочисників на своєму автомобілі, використовуючи детальні інструкції, які наведені в посібнику з експлуатації вашої моделі SEAT.

Яка вартість заміни вітрового скла без страховки?

Щоб отримати детальну інформацію, зверніться до найближчого сервісного партнера SEAT.