Модельний ряд
Для стабільного керування автомобілем

Оригінальні підшипники коліс SEAT.

Підшипники коліс відіграють важливу роль для безпеки на дорозі. Вони відповідають за стабільність руху і, залежно від конструкції, передають інформацію про швидкість обертання колеса для антиблокувальної системи. Якщо колісний підшипник несправний, антиблокувальна система також перестане функціонувати, що призведе до серйозних наслідків у разі екстреного гальмування.

Переваги оригінальних підшипників коліс SEAT.

Використання високоякісних деталей подовжує термін експлуатації ваших підшипників коліс, адже вони постійно зазнають сильних навантажень.

Тому рекомендуємо скористатися оригінальними колісними підшипниками SEAT та послугами наших кваліфікованих спеціалістів для їхньої заміни.

Оригінальні підшипники коліс SEAT можна придбати у вашого дилера SEAT.

Поширені запитання.

Як часто й коли потрібно змінювати підшипники коліс?

Зношування колісних підшипників і, відповідно, необхідність їх заміни в основному залежать від їхнього використання та стилю водіння. Підшипники коліс SEAT витримують надзвичайно сильні навантаження і, переважно, слугують до 180 000 кілометрів пробігу.

Яка вартість заміни колісного підшипника SEAT?

Вартість заміни підшипників коліс SEAT залежить від моделі, року випуску й підшипника колеса (передній чи задній). Дізнатися про точну вартість заміни підшипника коліс можна у вашого сервісного партнера SEAT.