Модельний ряд

Адаптивна підвіска DCC

Система адаптивної підвіски DCC використовується для модифікації характеристик підвіски автомобіля. Підвіска налаштовується відповідно до індивідуальних вимог водія за допомогою регулювання амортизаторів. Електрично регульоване демпфірування, а також електромеханічний підсилювач керма забезпечують оптимальну адаптацію до дорожнього покриття, зчеплення з покриттям і керованість автомобіля.

Яку функцію виконує адаптивна підвіска?

Система адаптивної підвіски DCC розширює можливості використання автомобіля і гарантує помітне покращення його ходових характеристик, що впливає на процеси гальмування, кермового керування та прискорення. Завдяки цьому в автомобілі відчутно менше коливань, перекосів і вертикальних переміщень, оскільки підвіска оптимально адаптується до дороги та умов водіння.

Правильно налаштовані амортизатори забезпечують надійне зчеплення всіх чотирьох шин навіть на слизькій дорозі та при проходженні крутих поворотів. Гальмівний шлях також скорочується, завдяки покращеному зчепленню з покриттям. Електромеханічний підсилювач керма, який підтримує рух рульового колеса, сприяє більш чутливому управлінню.

Адаптивне регулювання підвіски оптимізує демпфірування коліс, забезпечуючи підвищення рівня безпеки. Отже, система адаптивного керування підвіскою DCC пропонує компроміс між комфортом і безпекою.

Як працює адаптивна підвіска DCC?

Адаптивна підвіска DCC може функціонувати у двох режимах: активному й пасивному. Вона може працювати повністю автономно або після натискання кнопки водієм. Адаптивна підвіска DCC регулюється за допомогою електронно керованого клапана в амортизаторі. Цей клапан регулює потік оливи між трубками амортизатора. Відповідно до налаштувань, між цими трубками може протікати більше чи менше оливи. Цей процес визначає характеристики амортизатора, включно з його твердістю.

Повернутися до огляду