Модельний ряд

Підсвічування салону

Що таке підсвічування салону?

Підсвічування салону є спеціальним видом освітлення в автомобільному салоні. Ця функція доступна як додаткова опція в багатьох моделях автомобілів преміумкласу й створює особливу атмосферу в салоні. Такий ефект забезпечується за допомогою спеціальних світлових ефектів й індивідуальних налаштувань кольору. Обов’язковою умовою для встановлення цього типу освітлення є дотримання положень StVZO (положення про допуск транспортних засобів до дорожнього руху). А встановлення підсвічування салону повинно проводитися кваліфікованими фахівцями в автосервісі.

Водії повинні дотримуватися законодавчих вимог, які визначають правила використання внутрішнього освітлення автомобіля

Підсвічування салону: Прикрасьте свій автомобіль світлодіодним (LED) освітленням

У темну пору доби освітлення всередині забезпечує приглушене світло в салоні вашого автомобіля. Приховані світлодіоди (LED) освітлюють дверцята, місце для ніг і декоративні вставки в дверних панелях. Це неяскраве світло полегшує пошук елементів керування під час руху в темряві.

Також підсвічування салону можна використовувати для персоналізації автомобіля, щоб виділити його серед інших автомобілів. Водій отримує більше задоволення від водіння завдяки правильно підібраному підсвічуванню та може краще розпізнавати певні важливі інструменти. Автовиробники й продавці автомобільних аксесуарів також підтримують цю сучасну тенденцію, пропонуючи цікаві технічні гаджети, що привертають увагу. Дуже популярним стало кольорове підсвічування, що створює відповідну атмосферу залежно від настрою. Такі види підсвічування добре підходять, наприклад, для заднього плану панелі приладів і центральної консолі. За допомогою кольорових світлових стрічок можна також виділити внутрішні сторони дверцят автомобіля. Інноваційні технології RGB здатні навіть змішувати кольори. Це відбувається за допомогою спеціальних світлодіодів (LED), що складаються з трьох колірних чипів. Зелений, червоний і синій кольори можна регулювати окремо, це надає можливість створювати безліч комбінацій кольорів. Завдяки такому спеціальному підсвічуванню можливо створити тривимірні світлові ефекти в салоні автомобіля. Світлові точки на певних матеріалах-носіях перетворюються в лінії з ефектом глибини. Внутрішнє підсвічування активується при відкриванні дверей. Однак водій може самостійно вимикати підсвічування або зменшувати рівень яскравості.

Повернутися до огляду