Модельний ряд

Натягувач ременя безпеки

Ремені безпеки повинні щільно прилягати до тіла пасажирів, щоб у разі аварії вчасно утримати їх. Однак часто ремені безпеки можуть не натягуватися належним чином через об’ємний одяг.

Сучасні натягувачі ременів безпеки оснащені незначним піротехнічним зарядом, який активується у разі необхідності та натягує ремінь. Натягувач ременя працює електрично за допомогою блока керування подушкою безпеки, і за лічені секунди натягує ремінь безпеки. При правильному приляганні ременів безпеки до тіла пасажирів, вони беруть участь у гальмуванні автомобіля швидше. Це сприяє рівномірному розподілу навантаження на тіло пасажирів протягом усього процесу зіткнення.

Піротехнічні натягувачі ременів безпеки

Усі моделі SEAT в стандартній комплектації оснащені натягувачами ременів безпеки, які в поєднанні з подушками безпеки забезпечують найкращий захист від травм у разі аварії з усіх засобів, існуючих сьогодні. У разі аварії, ремені безпеки повинні якнайшвидше зафіксувати пасажирів, що передбачає їх максимальне натягування. Проте це може бути ускладнено через одяг пасажирів чи наявність м’якого автоматичного втягувача ременя безпеки. Такий ефект називається провисанням ременя. Піротехнічні натягувачі ременів безпеки коригують провисання ременя, затягуючи його під час зіткнення.

Також може вас зацікавити...