Модельний ряд
Коротке пояснення

Короткі факти

  • SEAT Media System поєднує навігаційну, аудіо- й мультимедійну системи SEAT.
  • Завдяки системі SEAT Easy Connect та інтегрованому інтерфейсу Bluetooth®, мобільні пристрої можна легко й зручно підключати до автомобіля бездротово
  • Технологія Bluetooth дозволяє бездротово під’єднувати різні портативні пристрої, такі як мобільні телефони, ноутбуки або персональні цифрові асистенти (PDA).

Bluetooth

Технологія Bluetooth дозволяє бездротово під’єднувати різні портативні пристрої, такі як мобільні телефони, ноутбуки або персональні цифрові асистенти (PDA). Встановлення зв’язку відбувається за допомогою радіозв’язку між передавачем і приймачем пристроїв. Дані передаються на глобальній безліцензійній частоті передачі 2.4 ГГц (гігагерц) зі швидкістю передачі даних до одного мегабіта в секунду. Потужність передачі інтерфейсу становить один ват. Це дозволяє покривати відстані близько десяти метрів, що є достатнім для підключення до мережі окремих пристроїв у автомобілі в майбутньому. Низька швидкість передачі даних обумовлена передусім міркуваннями безпеки, оскільки, з одного боку, запобігає «підслуховуванню», а з іншого — не піддається впливу електромагнітних випромінювань. Для захисту від перехоплення передачі даних, кожному Bluetooth-пристрою надається власний профіль. Цей профіль складається з глобально гарантованого унікального кодового номера, який використовується для ідентифікації пристроїв, що мають обмінюватися даними. Додатковий захист при передачі даних забезпечується шифруванням за допомогою 128-бітного ключа, який щоразу генерується для кожної передачі. SEAT пропонує цей сучасний і простий метод передачі даних для багатьох своїх моделей.

Easy-Connect

Ви можете отримати доступ до всієї музичної колекції на мобільному телефоні, не відриваючи рук від керма. Завдяки системі SEAT Easy Connect та інтегрованому інтерфейсу Bluetooth® мобільні пристрої можна легко й зручно підключати до автомобіля бездротово. Та керувати ними за допомогою зручного сенсорного екрану й кнопок на кермі.

Медіасистеми / Multimedia

SEAT Media System поєднує навігаційну, аудіо- й мультимедійну системи SEAT. Версії SEAT Media Systems можуть містити різні функції, залежно від моделі автомобіля.

Функціонування мультимедійної системи SEAT на прикладі опціональної навігаційної системи та Media System Plus, доступної для LEON:

Крім простого й інтуїтивно зрозумілого користування, нова навігаційна система вирізняється потужним процесором для швидкого запуску й оперативного розрахунку маршрутів. Навігаційна система складається з 8-дюймового кольорового сенсорного екрану, динамічної побудови маршруту за допомогою TMC, кольорового DOT-матричного дисплея на панелі приладів, CD-програвача (MP3, WMA), 2 слотів для карт пам’яті SD, 2 USB-інтерфейсів, інтерфейсу Bluetooth з інтегрованою системою гучного зв’язку й потоковою передачею аудіо, багатофункціонального керма, голосового керування та 8 динаміків. Мультимедійні системи SEAT пропонують абсолютно новий рівень зв’язку відповідно до версії: Media System Plus та Navi можна підключити за допомогою опціонально доступної системи SEAT Full Link з MirrorLink™ (сумісна зі смартфонами Android версії 1.1 та новіше), Google Android Auto™ (для смартфонів від Android 5.0 та новіше) й Apple CarPlay® (для смартфонів iPhone® 5 і новіше). Встановлюється прямий зв’язок між смартфоном і дисплеєм в автомобілі. За допомогою 8-дюймового сенсорного екрану, можна безпечно користуватися різноманітними додатками.

Опціональна система Full Link дозволяє підключити смартфон до SEAT і користуватися різноманітними можливостями, такими як актуальна інформація, використання додатків і програвання улюбленої музики. Завдяки сумісності з MirrorLink, будь-який сумісний Android-пристрій можна підключити до SEAT Media System Plus і налаштувати його всього в кілька кліків. Будь-який додаток, сертифікований MirrorLink™, можна вивести на екран мультимедійної системи, що дозволяє вам залишатися в курсі подій, тримаючи обидві руки на кермі. Android Auto™ та Apple CarPlay™, Full Link підтримують пристрої на базі Android й iOS, а остання версія додатку SEAT ConnectApp, розроблена спеціально для MirrorLink™, відкриває безліч нових можливостей для вашого SEAT.

Опціональні компоненти мультимедійної системи включають аудіосистему з вісьмома високопотужними динаміками й десятьма додатковими цифровими підсилювачами, оснащеними технологією Digital Sound Processor (DSP). Аудіосистема також містить 6-канальний підсилювач загальною потужністю 135 Вт, центральний динамік на приладовій панелі, високочастотні динаміки в передній стійці кузова — ліворуч і праворуч, динаміки середнього діапазону в дверях, низькочастотні динаміки в передніх дверях і сабвуфер. Так система забезпечує відмінне відтворення музики навіть при мінімальній вихідній потужності.

Повернутися до огляду

Також може вас зацікавити...