Модельний ряд

Система попередження про виїзд зі смуги руху

Ненавмисний з’їзд зі смуги руху може бути частою причиною аварій.

Система попередження про виїзд зі смуги руху ефективно запобігає аваріям, автоматично коригуючи рульове керування в різних ситуаціях для утримання автомобіля у межах своєї смуги руху. Контрруління відбувається безперервно й плавно, і може бути легко «відключено» водієм у будь-який момент.

Звичайно, система не звільняє водія від відповідальності за свідоме керування автомобілем.

Система попередження про з’їзд зі смуги призначена для використання на трасах з хорошим покриттям і на автомагістралях. Система активується, коли

  • смуга руху розпізнається камерою, встановленою на рівні внутрішнього дзеркала,
  • геометрія смуги руху (ширина й кривизна) є оптимальною,
  • автомобіль перебуває в смузі руху й швидкість перевищує 65 км/год.

Система попередження про виїзд зі смуги руху постійно аналізує дії водія при керуванні автомобілем. Якщо система виявляє, що водій не втручається у керування автомобілем, вона може вислати попередження на багатофункціональний дисплей. Система деактивується, коли водій активно керує автомобілем — вмикає сигнали повороту або виконує випередження на трасах. Якщо поле зору камери в процесі роботи запотіває, наприклад, в умовах високої вологості чи при дощовій погоді, вмикається спеціально розроблений обігрів поля зору, призначений для системи утримання автомобіля в межах смуги руху. Внаслідок цього камера швидко очищається, що забезпечує можливість розпізнавання дорожніх розміток.

Повернутися до огляду