Модельний ряд
Коротке пояснення

Короткі факти

  • Сьогодні доступні дві системи кріплення дитячого автокрісла: проти напрямку руху або у напрямку руху. Так звана «Reboard-System», яка встановлюється проти напрямку руху, найкраще підходить для немовлят і дітей молодшого віку. Дітей старшого віку, у яких м’язи шиї вже розвинені, слід перевозити в автокріслах, що встановлюються обличчям у напрямку руху.
  • Вбудовані в SEAT Alhambra дитячі автокрісла гарантують максимальний комфорт і універсальність. Сидіння можна трансформувати в дитяче автокрісло всього кількома простими рухами.

Системи безпеки для дітей

Сьогодні доступні дві системи кріплення дитячого автокрісла: проти напрямку руху або у напрямку руху.

Швидке зростання дитини від немовляти до дванадцятирічного віку ускладнює створення системи безпеки, яка б однаково враховувала необхідні особливості на всіх етапах розвитку дитини.

Сьогодні доступні дві системи кріплення дитячого автокрісла: проти напрямку руху або у напрямку руху. Так звана «Reboard-System», яка встановлюється проти напрямку руху, найкраще підходить для немовлят і дітей молодшого віку.

Положення дитини в цій системі захищає від травм шийних хребців, оскільки співвідношення ваги голови й тіла у маленьких дітей набагато більше на користь голови, ніж у дорослих. Дітей старшого віку, у яких м’язи шиї вже розвинені, слід перевозити в автокріслах, що встановлюються обличчям у напрямку руху.

Вбудоване дитяче автокрісло

Вбудовані в SEAT Alhambra дитячі автокрісла гарантують максимальний комфорт і універсальність. Відповідні сидіння можна трансформувати в дитяче автокрісло всього кількома простими рухами.

Так салон Alhambra тепер набагато універсальніший, без необхідності перевозити окремі дитячі автокрісла.

Повернутися до огляду

Також може вас зацікавити...