Модельний ряд

Канал дорожніх повідомлень (TMC)

TMC (Traffic Message Channel = канал дорожніх повідомлень) — це цифровий канал передачі даних у системі дорожнього руху, який надає постійно оновлювану інформацію щодо керування дорожнім рухом. Навігаційні системи SEAT з динамічним прокладанням маршруту отримують доступ до цих даних і аналізують дорожню ситуацію і, насамперед, транспортний потік на попередньо обраному маршруті приблизно за 200 кілометрів до місця призначення.

Якщо TMC повідомляє про затор або іншу перешкоду на обраному маршруті, навігаційна система автоматично розраховує об’їзд у напрямку введеного пункту призначення і відповідно змінює маршрут без необхідності втручання водія. Зокрема, навігаційна система враховує час, необхідний для об’їзду перешкод. Якщо об’їзд займає більше часу, ніж час у заторі, то система навігації не проводить перенаправлення маршруту.

Система TMC тепер також доступна у багатьох країнах Європи. Дані передаються в цифровому форматі та підтримуються багатьма мовами. Інформація може відображатися мовою, яку обрав користувач.

Повернутися до огляду