Модельний ряд

Шини

Шини повинні відповідати різним вимогам, а саме: Зчеплення з дорогою за будь-яких дорожніх і погодних умов, зносостійкість і комфорт під час руху. Сучасні шини виготовляються з радіальною конструкцією («стрічкові шини») і сьогодні вони є повністю безкамерними. Ремінь зі сталі або текстильних волокон формує каркас, який надає шині стійкість.

Протектор шини складається зі складної суміші різних матеріалів, основними компонентами якої є гума й технічний вуглець. Шини маркуються відповідно до американських і європейських стандартів, що містять інформацію про тип, розмір, максимальну швидкість руху, вік і виробника.

Різні погодні умови в різні пори року в Центральній і Північній Європі потребують використання спеціальних типів шин для оптимальної безпеки водіння. Тому виробники пропонують спеціальні літні й зимові шини, що суттєво відрізняються за структурою протектора й матеріалом виготовлення, щоб забезпечити відповідність сезонним вимогам.

Широкі шини підкреслюють зовнішній вигляд автомобіля і покращують передачу потужності, стійкість на поворотах і гальмування на сухій дорозі. SEAT комплектує свої нові автомобілі перевіреними фірмовими шинами, які відповідають високим стандартам безпеки, генерують мінімальний шум під час руху і гарантують високий рівень комфорту під час водіння.

Повернутися до огляду