Модельний ряд
Коротке пояснення

Короткі факти про ходову частину

  • Підвіска, пружини й амортизатори є основними компонентами ходової частини автомобіля.
  • Головне завдання ходової частини полягає в забезпеченні постійного контакту коліс автомобіля з дорогою. Прямий контакт коліс з дорогою важливий для керування автомобілем.

Ходова частина

Ходова частина має визначальний вплив на безпеку й комфорт керування автомобілем. Підвіска, пружини й амортизатори є основними компонентами ходової частини автомобіля. Головне завдання ходової частини полягає в забезпеченні постійного контакту коліс автомобіля з дорогою. Такий контакт з дорогою важливий для керування автомобілем. Це означає, що колесо може генерувати рух, уповільнюватись або змінювати напрямок руху.

Навіть незначна нерівність дорожнього покриття змушує колесо «відриватися», так само, як це відбувається, коли зовнішні колеса розвантажуються при проходженні поворотів. Оскільки колесо й підвіска мають певну вагу, інерція не дає колесу миттєво опуститися назад на дорогу. А пружини забезпечують якнайшвидше повернення контакту колеса з дорогою. Амортизатори зменшують коливання колеса й допомагають уникати його входження в резонанс.

Адаптивна ходова частина

Термін «ходова частина» охоплює всі компоненти автомобіля, які мають прямий вплив на його характеристики. До переліку входять передня та задня підвіски, система пружин/амортизаторів, рульове управління, гальма, шини й диски. У моделях SEAT усі ці компоненти розробляються з урахуванням особливостей кожної моделі для оптимізації безпеки, комфорту й динаміки водіння. Ці вимоги враховуються ще на етапі проектування та реалізуються у продуманих конструкціях, таких як сучасна й надзвичайно динамічна багатоважільна задня підвіска. Оптимальне налаштування підвіски Agil від SEAT здійснюється під час численних дорожніх випробувань у будь-яких можливих умовах. Тож водій може бути впевненим у тому, що його модель SEAT гарантує максимум задоволення від керування завдяки маневреності, високій динаміці руху в поєднанні зі зручним налаштуванням підвіски, а також найвищим рівнем безпеки водіння.

Повернутися до огляду

Також може вас зацікавити...