Модельний ряд

Кондиціонер

Великі й опуклі скляні поверхні використовуються в деяких автомобілях для досягнення оптимізованої аеродинаміки й поліпшення кругового огляду. Адже салон нагрівається навіть за недостатньої кількості сонячного світла. Саме тому необхідно забезпечити якомога більшу кількість прохолодного повітря. Комфортна внутрішня температура може бути досягнута лише за допомогою системи кондиціонування повітря.

Кондиціонер складається з системи охолодження, обігріву, контролю вологості та вентилятора. Вона доповнює систему опалення та вентиляції в автомобілі.

Кондиціонер не генерує холод, а працює за принципом теплового насоса, як у холодильнику. Охолоджене й осушене повітря потрапляє до салону. Компресор охолоджує холодоагент до необхідної температури. Деякі системи, як, наприклад, у SEAT Altea, мають компресор із зовнішнім керуванням і регульованою температурою випаровувача в межах від 2 до 12 °С. Тобто повітря не осушується більше, ніж потрібно, що зменшує енергоспоживання, а отже, і витрати пального.

SEAT пропонує як кондиціонер, так і клімат-контроль (Climatronic) для своїх моделей.

Усі системи кондиціонування в моделях SEAT є екологічно чистими й не використовують холодоагентів, що містять фреони.

Повернутися до огляду