Модельний ряд

SEAT міський автомобіль

Забудьте про напружений міський рух, ось міські автомобілі SEAT! З компактними моделями бренду весело пересуватися містом і легко поміститися на будь-яке місце для паркування. Маленький міський автомобіль – найкращий варіант для тих, хто любить їздити вузькими вуличками старого міста та широкими магістралями. Завдяки жвавому зовнішньому дизайну ви зможете надихнути місто, а завдяки сучасному дизайну інтер’єру ваш настрій залишатиметься чудовим навіть у годину пік.

Відкрийте для себе міські автомобілі SEAT і знайдіть автомобіль своєї мрії!

SEAT Ibiza

У SEAT Ibiza місто у ваших ніг. Ідеальний міський автомобіль пропонує достатньо місця для покупок, не займаючи багато місця на парковці. Маленьке міське авто з великим задоволенням від водіння. Обладнання говорить само за себе:

  • Повністю світлодіодна оптика та освітлені повітрозабірники
  • 10-дюймовий цифровий інформаційний дисплей
  • Клімат-контроль 2-зонний
  • 8,25" медіасистема з сенсорним екраном і SEAT CONNECT
  • Спортивне багатофункціональне шкіряне кермо
  • і багато іншого!

Асистент паркування в міському автомобілі SEAT

Паркування ніколи не було таким веселим, як із системою допомоги при паркуванні SEAT. Наші маленькі міські автомобілі також оснащені ними. Асистент активується за допомогою перемикача на центральній консолі, а потім сканує нерухомий трафік. Коли він виявляє місце для паркування, він видає повідомлення на багатофункціональному дисплеї, що готовий зайняти вихідну позицію. Система допомоги при паркуванні міських автомобілів виконає за вас паралельне паркування, заднім ходом і по діагоналі. Ви також можете в будь-який час самостійно втрутитися в процес паркування.

Дізнайтеся більше про інноваційні технології, які лежать в основі наших систем допомоги при паркуванні.

Система моніторингу "сліпих" зон

Ще одна функція безпеки — датчик сліпих зон. Вона допомагає вам бачити те, що знаходиться за межами вашого поля зору. Розумний асистент виявляє наближення автомобілів на відстані до 70 метрів. Це особливо практично в міському русі: попередження про виїзд звучить, коли повз проїжджають автомобілі або велосипедисти. Таким чином можна уникнути можливих зіткнень.

У якому б місті ви не подорожували, функції безпеки міських автомобілів SEAT вас підтримають!