Модельний ряд

Універсали SEAT

Моделі SEAT універсал можуть задовольнити всі потреби повсякденного життя. Вони не тільки задовольняють великою кількістю простору, але також вражають високою продуктивністю, нескінченним комфортом і елегантним дизайном.

Дізнайтеся більше про моделі універсалів SEAT і діставайтеся безпечно та з комфортом місця призначення!

Der neue SEAT Leon Kombi

SEAT Leon Sportstourer

Простор і комфорт із SEAT Leon Sportstourer! Переможець Best Buy Car Europe 2021 поєднує прагнення до великої свободи з високими вимогами ефектного дизайну. У топову комплектацію універсала входять:

  • Технологія SEAT Full Link
  • Диски алюмінієві 16" "DESIGN"
  • FULL LED оптика “ECO”
  • Паркувальні датчики ззаду та керовані датчики дверей багажника
  • 8,25-дюймова мультимедійна система, включаючи SEAT Connect

Універсал з великим об'ємом багажника

Універсал розроблений таким чином, щоб бути не тільки естетичним і зручним, але також практичним і легким для завантаження. Великі багажники моделей SEAT забезпечують великий вантажний об'єм і готовність до використання в будь-яких життєвих ситуаціях.

Ваш універсал доставить вас і весь ваш багаж до місця призначення.

Технології в моделі SEAT універсал

Від задньої частини до лобового скла моделі універсалів SEAT не тільки мають багато місця, вони також оснащені найновішими технологіями.

10-дюймова мультимедійна система оснащена повністю настроюваним екраном. Вона показує вам карти, вашу улюблену музику, асистент водіння та допомагає вам тримати руки на кермі. Екстрений помічник двічі загальмує, якщо водій не реагує, і навіть змусить автомобіль зупинитися у разі небезпеки.

Куди б ви не поїхали, інноваційні технології універсалів SEAT завжди з вами.

SEAT Kombi

Системи допомоги водієві універсалів SEAT

Універсали SEAT оснащені новаторськими опціональними системами допомоги водієві:

Автоматичний контроль дистанції ACC у поєднанні з Front Assist і радарними датчиками адаптує швидкість вашого універсала до автомобілів попереду. Це дозволяє асистенту загальмувати перед загрозою зіткнення. Датчик сліпих зон виявляє автомобілі, що наближаються, а попередження про виїзд попереджає про інші транспортні засоби та велосипедистів, що проїжджають повз.

Безпека

SEAT також отримав найвищі оцінки в краш-тесті Euro NCAP. Більш сувора процедура випробувань перевіряла двигун внутрішнього згоряння та гібрид SEAT Leon. Високий рейтинг був досягнутий завдяки новій стандартній центральній подушці безпеки. П'ять зірок за вашу безпеку!