SEAT Tarraco

Двигун
2.0TDI 200к.с.
Двигун
2.0TDI 200к.с.

Новий потужніший двигун з відмінними характеристиками. Детальніше про нього у розділі "Технічні дані" моделі Tarraco.

Рейтинг Euro NCAP
Рейтинг Euro NCAP

Найвищий рейтинг безпеки, який може отримати автомобіль згідно іспитів Європейської програми оцінки нових автомобілів.

Дисконт-пакети URBAN
Набори опцій з вигодою у ціні
Дисконт-пакети URBAN
Набори опцій з вигодою у ціні

Набори корисних опцій з вигодою у ціні. Детальніше - у відповідному розділі моделі або в офіційних дилерів SEAT.

Комфорт
до 7 місць
Комфорт
до 7 місць

Створіть свій власний простір: другий ряд сидінь рухається вперед та назад, тоді як третій ряд можна скласти та сховати у підлогу. Як Вам таке?

Гарантія
до 5 років
Гарантія
до 5 років

Не потрібно хвилюватися. На модельний ряд діє гарантія 2 роки без обмеження пробігу. За власним бажанням можна розширити термін гарантії до 4-х або до 5-ти років. Детальнішу інформацію отримайте у офіційних дилерів SEAT.

Акустика
Звук Beatsaudio™
Акустика
Звук Beatsaudio™

Саундтреки відзначають життєві події. Класична музика для дороги з роботи. Техно для крутих віражів. Навіть приватна дискотека можлива, якщо з Вами новий SEAT Tarraco, а у ньому BeatsAudio™ з десятьма динаміками і потужним сабвуфером у 400 Вт. 

Повний привід
4Drive
Повний привід
4Drive

Система повного приводу 4Drive дозволяє Вам безперешкодно долати будь-який шлях незалежно від стану дороги, ви можете розраховувати на відмінну тягу, стабільність руху та зчеплення.

Дисконт-пакети URBAN. Для тих, хто хоче все й одразу.

Набори корисних опцій під назвою URBAN доступні і для моделі Tarraco. Скористайтеся вигідною пропозицією і отримайте усе бажане зі знижкою від 30%.

   

Дизайн

Чому б не зараз?

Ви не звикли чекати, а прагнете отримувати все і зараз? Найбільший кросовер модельного ряду SEAT Tarraco з інноваційним дизайном і найновішими технологіями. З таким компаньйоном ніщо не зможе зупинити вас на шляху до цілі.

Технології

Жодних компромісів

Спізнюєтеся? Побоюєтесь складнощів? Ні-ні, тільки не зараз. Оснащений сучасними технологіями і системами допомоги водієві, SEAT Tarraco всіляко полегшить ваше повсякденне життя.

Безпека

Завжди дивіться вперед

Не терпите вагань і затримок? Як скажете. Передові системи безпеки SEAT Tarraco подбають про те, щоб ви рухалися у вірному напрямку.

Немає нічого неможливого

Завжди є простір для маневру

Один SUV - до 7 місць. Сидіння можна ссувати, складати і розкладати. SEAT Tarraco залюбки і без зайвих зусиль з вашого боку підлаштується під ваші потреби. І під ваші плани.

Аксесуари

Ваше майбутнє у ваших руках

Оберіть оздоблення відповідно до своїх побажань і потреб. Широкий асортимент аксесуарів: від елементів вдосконалення зовнішності до рішень для транспортування.

 

 

Сервіс

Ваш SEAT в найкращих руках

Занадто пізно? Занадто складно? Більше ні. Офіційний сервіс = гарантія якості обслуговування, що полегшує ваше повсякденне життя.

Дізнатися більше про новий SEAT Tarraco?

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.