Модельний ряд

Tarraco Xperience

Готовий до більшого

Доступний з дизельним двигуном.

Ціна
від 1.634.154,00 грн
від 1.634.154,00 грн
Макс.потужність
200
 к.с.
200
 к.с.
Макс.швидкість
210
 км/год
210
 км/год
Прискорення (0-100 км/год)
6,2
 сек
6,2
 сек

Огляд версії Xperience

Життя — це все досвід. Як зробити своє життя по-справжньому незабутнім?

Сконфігуруйте свій новий Tarraco Xperience

Оберіть власну комбінацію кольору та колісних дисків, щоб підкреслити свою індивідуальність.

Особливості версії Xperience

Вишуканий. Зовні та всередині.

Дизайн екстер’єру

Сміливі дизайнерські вирішення перетворюють кожну пригоду на незабутнє враження.

Решітка радіатора як елемент виразності

Привабливий кузов підкреслює елегантний, витончений характер. Велика решітка радіатора з хромованими вставками підкреслює його спортивний характер.

Високоякісні матеріали

Першокласна якість обробки та ретельно підібрані матеріали: наприклад спортивні комфортні сидіння з оббивкою з високоякісного матеріалу Dinamica.

Диски у дизайні Xperience

Легкі. Стильні. Динамічні. Фантастичні. 20″ легкосплавні диски для вашого Tarraco Xperience.

Світлодіодне освітлення салону

Елегантність — це вибір: світлодіодне освітлення салону занурює ваш Tarraco в приємну атмосферу разом з елегантною декоративною накладкою на приладовій панелі.

Поріг Xperience з підсвічуванням

Завжди прагнете більшого? Комплектація Xperience створена для тих, хто цінує дрібні деталі, як-от яскравий логотип на порозі.

Технології та комфорт

Легко заїжджайте у найвужче місце для паркування, навіть із причепом.

Асистент маневрування з причепом

Легко заїжджайте у найвужче місце для паркування, навіть із причепом.

Стилі водіння SEAT, зокрема кнопка Driving Experience Button

Налаштовані стилі водіння для будь-якої місцевості. Повнопривідні моделі підтримують режими руху по бездоріжжю та снігу.

Камера огляду зверху

Проблеми з паркуванням залишилися в минулому. Камера кругового огляду 360°, сучасні датчики та автоматичне рульове керування допоможуть вам знайти найвужче місце для паркування.

3-зонний клімат-контроль

Якщо комусь спекотно... за допомогою 3-зонного клімат-контролю кожен може налаштувати температуру відповідно до власних потреб.

Докладніше про клімат-контроль SEAT
Безпека

Зосередьтеся на задоволенні від сімейних розваг. Протягом усієї подорожі.

Датчик сліпих зон

Датчики розпізнають усе, що перебуває у вашій сліпій зоні, і попереджають вас звуковим і візуальним сигналами, щоб уникнути зіткнення під час повороту або зміни смуги руху.

Система виявлення перехресного руху

Більше ніяких ризикованих маневрів. Під час руху заднім ходом з місця для паркування розпізнається перехресний рух. Ваш Tarraco гальмує автоматично.

Асистент керування дальнім світлом

Асистент дальнього світла розпізнає зустрічний рух або транспортний засіб попереду. Він автоматично регулює світло фар, щоб не засліплювати інших водіїв у темну пору доби.

Подушки безпеки

Захист з усіх боків. Подушки безпеки забезпечують миттєвий захист і є вашою першою лінією оборони у разі зіткнення.

Докладніше про подушки безпеки SEAT

* 2 роки гарантії без обмеження пробігу.

** Точний запас ходу вашого автомобіля залежить від різних факторів, включно з маршрутом, погодними умовами, навантаженням на автомобіль (пасажири + багаж), віком і станом акумулятора, додатковим обладнанням (легкосплавні диски, шини тощо), використанням периферійних споживачів енергії, таких як системи опалення, кондиціювання повітря та підігріву сидінь, а також від вашого стилю водіння. Заявлений діапазон було розраховано відповідно до регламенту WLTP, який установлює єдині умови випробувань для всіх виробників автомобілів, щоб забезпечити порівнянність цих випробувань для всіх транспортних засобів. *** Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомлення. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля. **** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.