Модельний ряд

Ibiza Style

Розважайтеся стильно.

Макс.потужність
0
0
 к.с.
Макс.швидкість
0
0
 км/год
Прискорення (0-100 км/год)
10
 сек
10
 сек
Огляд стилю

Хетчбек із надзвичайно стильним зовнішнім виглядом й елегантними алюмінієвими дисками на ваш вибір. І на додачу — комфортний дизайн салону, ідеального місця для всіх, кого ви любите.

Створіть свій власний Ibiza Style

Ви знаєте, що вам подобається, створіть його таким, як хочете
Стильні елементи оздоблення

Сучасний, міський, крутий. Таким ми й любимо SEAT Ibiza Style. Абсолютна якість і шарм всередині та витончений динамічний дизайн зовні.

Дизайн екстер’єру

Завдяки економічним світлодіодним фарам Eco, оновленим бамперам і асортименту елегантних алюмінієвих дисків SEAT Ibiza Style дозволить вам насолоджуватися життям у його найкращих проявах.

Бампери, корпуси дзеркал і дверні ручки в колір кузова

Ідеальна гармонія руху. Екстер’єр SEAT Ibiza Style доповнено кольоровими елементами.

Світлодіодні фари Eco й галогенні задні ліхтарі

Підтримуйте споживання енергії на низькому рівні та освітлюйте ніч за допомогою високотехнологічних фар і задніх ліхтарів.

16-дюймові легкосплавні диски Luxus у сріблясто-чорному кольорі

Доступні як опція алюмінієві диски сріблясто-чорного кольору дозволять вам з легкістю подорожувати протягом дня.

Задній бампер із прихованою вихлопною трубою

Насолоджуйтеся виглядом виразного заднього бампера із прихованою вихлопною трубою в спортивному стилі.

Технології та комфорт

Завдяки найкращим інноваційним технологіям і системам допомоги водієві SEAT Ibiza Style виводить ваші враження від їзди на абсолютно новий рівень.

Цифрова панель приладів Digital Cockpit 8"

Усе знаходиться саме там, де має бути, завдяки цифровій панелі приладів, яка відображає потрібні дані прямо перед вами.

Кліматична установка Climatronic (2-зонна)

Установіть ідеальну температуру в салоні незалежно від погоди на вулиці.

Датчик дощу й освітленості

Пристосований для будь-якої погоди. Керуйте автомобілем спокійно завдяки функції автоматичного увімкнення склоочисників і фар.

Медіасистема 8,25"

Ви отримуєте доступ до ваших програм, мап, музики тощо із одного місця, тому можете легко насолоджуватися ними в дорозі.

Безпека

Усе під контролем! Новий SEAT Ibiza оснащений передовими системами допомоги водієві, щоб ви могли зосередитися на задоволенні.

Асистент руху по смузі

Завдяки м’якому втручанню у керування ця напівавтономна система водіння утримує ваш автомобіль на середині смуги руху.

Докладніше про асистент утримання смуги руху SEAT
Датчики паркування ззаду

Маневруйте без зусиль завдяки допоміжному попереджувальному сигналу, який допоможе вам зайняти потрібне положення.

Система контролю дистанції спереду Front Assist

Front Assist запобігає зіткненню шляхом автоматичного гальмування, якщо ви наближаєтеся занадто близько до автомобіля попереду.

Система розпізнавання втоми

У разі незвичних маневрів керування під час руху подається звукове сповіщення разом із візуальним сигналом.

Який з них стане вашим?
Ваш SEAT Ibiza, ваш стиль.
  • Зосередьтеся на важливому
  • Розважайтеся стильно
  • Рухайтеся під найкращий ритм
  • Створіть спортивний образ.
  • * 2 роки гарантії без обмеження пробігу.

    ** Точний запас ходу вашого автомобіля залежить від різних факторів, включно з маршрутом, погодними умовами, навантаженням на автомобіль (пасажири + багаж), віком і станом акумулятора, додатковим обладнанням (легкосплавні диски, шини тощо), використанням периферійних споживачів енергії, таких як системи опалення, кондиціювання повітря та підігріву сидінь, а також від вашого стилю водіння. Заявлений діапазон було розраховано відповідно до регламенту WLTP, який установлює єдині умови випробувань для всіх виробників автомобілів, щоб забезпечити порівнянність цих випробувань для всіх транспортних засобів. *** Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомлення. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля. **** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.