Аксесуари

Нові можливості.

Прагнете змін? Не зволікайте. Ми підготували для вашого SEAT Tarraco широкий асортимент аксесуарів, які допоможуть вам відкрити нові можливості та з якими ви бутете готові до будь-яких життєвих ситуацій.

Екстер'єр

Обирайте собі до смаку.

Для зміни зовнішнього вигляду інколи достатньо пари деталей. Додайте фінальних штрихів до елегантної зовнішності вашого Tarrаco: бічні молдинги, накладки пороги дверей, обрамлення для протитуманних фар, стильні захисні елементи та ін.

Рішення для багажу

Беріть з собою все.

Прості рішення для будь-якої ситуації: органайзери, стрічки, гачки, сітки, лотки та ін. Багатофункціональні аксесуари для багажного відділення дадуть можливість зафіксувати і впорядкувати ваші речі, а також уникнути пересування об'єктів у багажнику і супутнього шуму під час руху.

Рішення для перевезення вантажу

На всі випадки життя.

Любите їздити на велосипеді? А ваш SEAT любить його возити.

Ми підготували для вас широкий вибір аксесуарів для перевезення будь-якого спорядження: велосипедів, лиж, дощок для серфінгу, сноубордів та інших дрібніших речей. Стильні і практичні висувні кріплення, спеціальні тримачі й фіксатори, а також багажні системи об'ємом 400-460л полегшать вам життя і дозволять взяти з собою усе необхідне для гарного відпочинку.

Килимки

Стильній захист.

Маленькі речі мають велике значення. Стильні килимки ідеально довершать елегантний вигляд вашого нового SEAT Tarraco. Усі килимки виготовлені зі щільного ковроліну високої якості, мають нековзку основу і є невибагливими у догляді.

Передні та задні бризковики

На захисті вашого авто.

Збережіть вигляд нового автомобіля якнайдовше. Передні та задні бризковики захистять ваш SEAT Tarraco від бруду та каміння, які вилітають з-під коліс під час руху.

Засоби догляду

Вигляд нового автомобіля.

Збережіть вигляд нового автомобіля якнайдовше. Обирайте оригінальні засоби догляду за лакофарбовим покриттям і внутрішніми панелями у салоні вашого SEAT. У разі появи невеликих потертостей чи подряпин рекомендуємо ретушувальні олівці в колір вашого автомобіля.

Дізнатися більше про новий SEAT Tarraco?

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.