ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ SEAT

Більше жодних шаблонів!

 

Все у ваших руках. Широкий асортимент привабливих аеродинамічних і зручних аксесуарів - чудовий спосіб виділитись із юрби та зробити кожну подорож ще яскравішою. Це ж ваш SEAT Ibiza, то чому б не зробити його унікальним?

ПАКЕТ СТИЛІЗАЦІЇ

Хочете зруйнувати стереотипи?

Тоді обирайте пакет, що включає ексклюзивний передній бампер і бокові обвіси, а також задній дифузор і спойлер. Просто уявіть - автомобіль із зовнішністю класичного спорткара, та ще й у кольорах, які обрали ви. Ось що означає жити зі стилем.

ДЕКОР ІНТЕР’ЄРУ

Зміни – завжди прекрасно

Від керма, підлогових килимків і педалей до порогів та важеля селектора - персоналізувати можна кожну деталь інтер'єру. Для цього доступні три яскраві пакети стилізації: Sport, Trend та Urban Tech.

ЛОТОК БАГАЖНИКА З ВИСОКИМИ БОРТИКАМИ

Нова версія пригод

Лоток з високими бортиками ідеально пасує до багажника нового SEAT Ibiza і надійно захищає автомобіль, яким би не був вантаж. Поверхня килимка нековзка і легко миється. Тепер ви повністю готові до нових вражень.

 

 

 

 

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

Від елегантних до спортивних

З ексклюзивними колісними дисками, що відтепер доступні й у варіанті діаметром 17", ви навряд чи пастимете задніх. Легкі сплави - гарантія міцності та малої ваги незалежно від обраного вами дизайну. А завдяки нанесеному методом гальванізації захисному покриттю диски завжди будуть як нові.