Модельний ряд
Оригінальні аксесуари SEAT

Отримуйте свій неповторний досвід водіння!

Персоналізуйте свій компактний міський автомобіль за допомогою великої кількості унікальних оригінальних аксесуарів SEAT. Ваш консультант з обслуговування SEAT буде радий відповісти на будь-які ваші запитання.

Зимові колеса в зборі

Зимова гума й диски в комплекті

Щоб не тільки візуально поліпшити свій автомобіль, але й технічно підготувати його до холодної пори року, компанія SEAT пропонує вам великий вибір зимових коліс в зборі для вашого SEAT Ibiza.

Легкосплавні диски

Від елегантних до спортивних.

Не має значення, який стиль тобі більше до вподоби — спортивний чи елегантний: стильні легкосплавні диски з асортименту Оригінальних аксесуарів SEAT дозволяють обрати дизайн на будь-який смак.

Транспортування

Рішення для будь-якого багажу.

Відпустка, вільний час або тренування? Завдяки рішенням для транспортування від SEAT ви завжди матимете з собою все, що необхідно для вас. Багажник на даху, наприклад, є основою для інших транспортних аксесуарів, як-от практичні кріплення для велосипедів. Ваш сервіс консультант SEAT буде радий відповісти на будь-які ваші запитання.

Інформаційно-розважальна система Infotainment

Найсучасніші технології.

SEAT застосовує найсучасніші технології не тільки під капотом, а й в салоні. Адаптери для смартфонів і музичних плеєрів забезпечують максимальну зручність підключення. Завдяки системі гучного зв’язку ви можете легко розмовляти по телефону, не відволікаючись від ситуації на дорозі. Доступні навігаційні пристрої завжди покажуть вам найшвидший маршрут до місця призначення.

Оздоблення салону

Жити різноманіттям.

Від керма й килимків до дверних порогів і важеля селектора — кожна деталь ідеально відповідає вашому смаку.

* 2 роки гарантії без обмеження пробігу.

** Точний запас ходу вашого автомобіля залежить від різних факторів, включно з маршрутом, погодними умовами, навантаженням на автомобіль (пасажири + багаж), віком і станом акумулятора, додатковим обладнанням (легкосплавні диски, шини тощо), використанням периферійних споживачів енергії, таких як системи опалення, кондиціювання повітря та підігріву сидінь, а також від вашого стилю водіння. Заявлений діапазон було розраховано відповідно до регламенту WLTP, який установлює єдині умови випробувань для всіх виробників автомобілів, щоб забезпечити порівнянність цих випробувань для всіх транспортних засобів. *** Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомлення. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля. **** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.