Для покращення роботи з нашим веб-сайтом
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці.
Прийняти всі файли cookies
Аксесуари

Працюй натхненно. Вимагай більшого. Будь сміливішим.

Адже у твоєму світі можливо все. Декоративні елементи й вдало підібрані молдинги з асортименту аксесуарів SEAT Arona прикрасять і захистять автомобіль. Створи власний стиль Arona.

 

Гнучний лоток для багажного відсіку

Для будь-якого вантажу.

Гнучкий лоток чудово підходить до 400-літрового багажника й захищає його від бруду. На неслизькій поверхні можна перевозити будь-що.

Стилізація екстр’єру

Тільки твій вибір. Жодних компромісів.

Облаштуй усе на свій смак. Оправи протитуманних фар і молдинги дверей доступні в чорному та сріблястому кольорах. Кришку багажника можна оздобити матовим хромом або рояльним лаком.

Тягово-зчіпний пристрій

Багато речей? Бери все із собою.

Для перевезення додаткового багажу знадобиться тягово-зчіпний пристрій. Обирай і будь готовий до будь-якої ситуації.

Декоративні елементни салону

Здійснюй нездійсненне.

 Обирай те, що до душі. Оформлення керма у стилі Fitness або Sophisticated? Чи важіль коробки передач, педалі й опора для ноги, оздоблені сріблом? Ти особливий, і твій Arona теж.

Бризговики

Де б ти не опинився, зберігай спокій і рушай.

 Бризковики захистять твій Arona від піску й каміння.

Деталі

Сила в деталях. І ти нею володієш.

Легкосплавні диски

Блискучі чи матові чорні диски діаметром 18 дюймів вигідно підкреслять твою індивідуальність. Чом би й ні? Вибір за тобою.

 

 

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ

У кольорі Fitness Green чи Sophisticated Pearl Gold витончене дзеркало щоразу тішитиме око. А ще такого точно не буде ні в кого!

НАКЛАДКИ ПОРОГІВ

Сідаючи в авто, ти поринаєш в атмосферу Arona. Першими тон задають накладки порогів, оздоблені сріблом або забарвлені у колір Fitness Green чи Sophisticated Pearl Gold.

Дізнатися більше про новий SEAT Arona?