Аксесуари

Робіть по-своєму.

Для вашого SEAT Arona ми готові пропонувати цілу низку додаткових аксесуарів, які полегшують планування будь-якої подорожі. Незалежно від того, що стоїть на порядку денному, у нас є відповідні аксесуари для вас.

Напівжорсткий лоток багажного відділення

Беріть з собою що-завгодно.

Напівжорсткий лоток багажного відділення, виготовлений точно за розміром, ідеально вписується у ваш 400-літровий багажник. Що б ви не взяли з собою, ваш автомобіль захищений від подряпин і бруду. А завдяки протиковзкому матеріалу ваш багаж залишається на місці і не буде ковзати під час руху.

Індивідуалізація екстер'єру

Тільки ваш вибір. Ніяких компромісів.

Отримайте весь стиль-пак для Arona та навіть більше. Обрамлення протитуманних фар і бічні молдинги для вашого нового SEAT Arona доступні в чорному або сріблястому кольорі. Для двері багажника є накладки у матовому хромі та чорного кольору. Тепер ви готові до всього.

Декор для інтер'єру

Різноманітність - наше все.

Кермо зі спортивним чи елегантним виглядом? Ручка коробки передач, педалі та підніжки сріблястого кольору? Ти просто відрізняєшся від натовпу. І новий SEAT Arona також.

Фаркоп

Узяти геть все з собою? - Не питання

Зробіть своє життя ще простіше за допомогою фаркопа на вашому новому SEAT Arona. Що б це не було, ви можете взяти це з собою. 

Бризковики

Повний вперед!

Захистіть свій Arona за допомогою бризковиків, які щільно сидають за колесами. У вас достатньо захисту і більше не потрібно.

Детальніше про новий SEAT Arona?