Модельний ряд
Аксесуари

Зробіть це по-своєму.

Ваш новий SEAT Arona пропонує низку додаткових аксесуарів і рішень для транспортування, які допоможуть вам легко спланувати свою подорож. Хай що стоїть у вас на порядку денному, ми запропонуємо вам відповідні аксесуари.

Зимові колеса у зборі

Зимова гума й диски в комплекті

Щоб не тільки візуально поліпшити свій автомобіль, але й технічно підготувати його до холодної пори року, компанія SEAT пропонує вам великий вибір зимових коліс у зборі для вашого SEAT Arona.

Напівжорсткий піддон багажного відділу

Беріть із собою все, що завгодно.

Напівжорсткий піддон багажного відділу, виготовлений точно за розміром, ідеально вписується у ваш 400-літровий багажник. Що б ви не взяли із собою, ваш автомобіль захищений від подряпин і бруду. А завдяки протиковзкому матеріалу ваш багаж залишається на місці й не буде ковзати під час руху.

Індивідуалізація екстер'єру

Лише найкраще. Жодних компромісів.

Отримайте весь стиль Arona і навіть більше. Обрамлення протитуманних фар і бічні молдинги для вашого SEAT Arona доступні в чорному або сріблястому кольорі. Для дверей багажника є накладки в матовому хромі та чорного кольору. Тепер ви готові до всього.

Декоративне оздоблення салону

Перемагайте неперевершених.

Різноманітність — наше все. Спортивне чи елегантне кермо? Ручка перемикання передач, педалі та підніжки сріблястого кольору? Ви просто відрізняєтеся від натовпу. І ваш SEAT Arona також.

Бризковики

Рушайте в дорогу! Автомобіль захищений.

Захистіть свій Arona за допомогою бризковиків, які ідеально припасовані до коліс. У вас достатньо захисту, і більше нічого не треба.