Аксесуари

Створіть власний стиль.

У вашому світі можливо все: як захочете, так і буде. Зробіть свій SEAT Arona унікальним, створіть власний стиль. Декоративні елементи і вдало підібрані молдинги з асортименту аксесуарів SEAT Arona прикрасять і захистять ваш неповторний автомобіль. 

 

Гнучний лоток для багажного відсіку

Для будь-якого вантажу.

Лоток з нековзкою поверхнею збереже ваш багажник під час перевезення брудних або мокрих речей. Захисний аксесуар чудово підходить до 400-літрового багажника і пасує за розміром незалежно від положення дворівневої підлоги. 

Стилізація екстр’єру

Тільки ваш вибір. Жодних компромісів.

Облаштуйте усе на свій смак. Оправи протитуманних фар і молдинги дверей доступні в чорному та сріблястому кольорах. Кришку багажника можна оздобити матовими хромованими або блискучими лакованими накладками.

Тягово-зчіпний пристрій

Багато речей? Бери все із собою.

Для перевезення додаткового багажу знадобиться тягово-зчіпний пристрій. Обирайте оригінальний буксирувальний гак з антикрадіжною системою безпеки і електрокомплектом для ТЗ у комплекті. З ним ви точно будете готові до будь-якої ситуації.

Декоративні елементи салону

Підкресліть свою неповторність.

Робити все по-своєму стало ще легше. Практичний і довершений асортимент аксесуарів для салону Arona створено, щоб допомогти вам виділитись з-поміж інших.

Хочете трохи затінку? Чи світитись у темряві? Може, просто хочете кілька елегантних акцентів, щоб створити для себе ідеальну атмосферу? Надайте своєму автомобілю індивідуальних рис та підніміть планку ще вище.

Бризковики

Де б ти не опинився, зберігай спокій і рушай.

 Бризковики захистять ваш Arona від піску й каміння, що вилітають із-під коліс.

Деталі

Сила в деталях. І ви нею володієте.

Легкосплавні диски

Блискучі чи матові чорні диски діаметром 18 дюймів вигідно підкреслять вашу індивідуальність. Чом би й ні? Вибір за вами.

 

 

Дзеркало заднього виду

У витонченому оздобленні салатового кольору Fitness Green чи пудрового Sophisticated Pearl Gold дзеркало заднього виду щоразу тішитиме ваше око. А ще такого точно не буде ні в кого!

Накладки на пороги

Сідаючи в авто, поринаєте в атмосферу Arona. Першими тон задають накладки порогів у сріблястому кольорі, салатовому Fitness Green або пудровому Sophisticated Pearl Gold. Далі все залежить тільки від вашого смаку.

Засоби догляду

Вигляд нового автомобіля.

Збережіть вигляд нового автомобіля якнайдовше. Обирайте оригінальні засоби догляду за лакофарбовим покриттям і внутрішніми панелями у салоні вашого SEAT. У разі появи невеликих потертостей чи подряпин рекомендуємо ретушувальні олівці в колір вашого автомобіля.

Дізнатися більше про новий SEAT Arona?

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.