Модельний ряд

Інструкції з оновлення SEAT Navi Update: Крок за кроком

Оновлення навігаційних систем для автомобілів від 2021 року виробництва:

Тут ми покроково описуємо, як вручну завантажити актуальні картографічні матеріали й перенести їх до вашої навігаційної системи SEAT.

Коли мультимедійну систему вимкнено, процес встановлення переривається й автоматично продовжиться, коли система буде знову увімкнена

1. Перейдіть до налаштувань мультимедійної системи вашого автомобіля, щоб обрати версію картографічного матеріалу.

2. Завантажте навігаційні дані та збережіть їх на USB-носії.

3. Запустіть двигун автомобіля.

4. Підключіть USB-носій до мультимедійної системи, коли автомобіль стоїть на місці.

5. Якщо ви оновлюєте навігаційні дані вручну, USB-носій має бути постійно підключений протягом декількох днів, поки навігаційні дані не будуть встановлені. Встановлення відбувається автоматично у фоновому режимі під час руху.

Оновлення навігаційних систем для автомобілів від 2017-2020 року виробництва:

Тут ми покроково описуємо, як завантажити нові картографічні матеріали для вашої навігаційної системи для автомобілів від 2017 до 2020 року виробництва та перенести їх у навігаційну систему Sat-Nav.

Будь ласка, не перезаписуйте оригінальну SD-карту, якщо ви не впевнені, чи зареєстровані в Service MapCare. Інакше ви ризикуєте втратити всі дані на SD-карті.

Вимоги до оновлення навігаційних карт:

1. Вам знадобиться SD-карта, що містить попередні картографічні матеріали з вашої навігаційної системи. У Navy System 6P0 SD-карта встановлюється на виробництві у слот для SD-карт 2. У Navy System Plus ви можете використовувати SD-карту ємністю 32 ГБ або 64 ГБ.

2. Щоб уникнути помилок при відтворенні даних, на SD-карті не зберігайте жодних інших даних, окрім навігаційних.

3. Якщо ви використовуєте Windows як операційну систему, вам знадобиться програма-архіватор, наприклад, 7-Zip. Ви можете завантажити цю програму з вебсайту розробника. Якщо ви використовуєте іншу операційну систему, вам знадобиться програма, яка підтримує формат .zip для розпакування завантажених файлів.

4. Картографічний матеріал може займати більше 25 ГБ. Тому переконайтеся, що на жорсткому диску вашого комп’ютера достатньо вільного місця. Важливо, щоб жорсткий диск вашого комп’ютера був відформатований у NTFS, щоб забезпечити роботу з такими великими файлами. Це стандартне форматування, яке використовується на нових комп’ютерах. Якщо у вас старий комп’ютер, слід перевірити форматування жорсткого диска, клікнувши правою кнопкою миші на іконці жорсткого диска в Провіднику й вибрати Властивості.

Крок 1

Яка версія зараз встановлена й яка версія доступна для оновлення?

Щоб перевірити, яку версію картографічного матеріалу наразі встановлено у вашій навігаційній системі Sat Nav, зробіть наступне: Натисніть кнопку МЕНЮ й підтвердіть вибір на дисплеї Налаштування > Інформація про систему.

1. Вийміть SD-карту з картографічним матеріалом зі слота 2 вашої навігаційної системи 6P0 або власну SD-карту ємністю 32 ГБ або 64 ГБ і вставте її в слот SD-карти вашого комп’ютера або в підключений пристрій для зчитування SD-карт.

2. Створіть на комп’ютері папку, де ви збережете резервну копію картографічного матеріалу.

3. Скопіюйте всі дані з SD-карти в цю папку.

Крок 2

Завантажте нові дані.

1. Перейдіть на вебсайт, де можна завантажити найновіші дані. Ви можете завантажити дані одним файлом. Завантаження може зайняти більше восьми годин, залежно від швидкості вашого Інтернету. Усі завантажені файли мають формат .zip.

2. Завантажте всі файли оновлення та збережіть їх у новій папці (наприклад, папка Оновлення карти) на вашому комп’ютері.

3. Переведіть перемикач блокування на SD-карті в положення Розблоковано і вставте SD-карту в слот для SD-карт вашого комп’ютера або в зовнішній пристрій для зчитування карт пам’яті.

4. Видаліть усі дані з SD-карти або відформатуйте її. Це залежить від вашої операційної системи: У Windows перейдіть до накопичувача SD-карти і клікніть правою кнопкою миші, щоб вибрати Форматувати. Для всіх інших операційних систем, будь ласка, дотримуйтесь інструкцій виробника.

5. Відкрийте перший файл (розширення .zip.001) у папці із завантаженими файлами на вашому комп’ютері.

6. Розпакуйте файли на вашій SD-карті. Файли слід зберігати безпосередньо в кореневій папці SD-карти, а не в підпапці.

7. Вийміть SD-карту з комп’ютера або з пристрою для зчитування карт одразу після завершення розпакування. Тепер переведіть перемикач блокування на SD-карті назад у положення Заблоковано.

Крок 3

1. Перенесіть дані до навігаційної системи.

2. Вставте SD-карту назад у слот 2 вашої навігаційної системи.

3. Оновлені навігаційні карти будуть доступні, щойно система розпізнає підключену SD-карту.

4. Якщо у вас навігаційна система Plus, встановіть нову навігаційну базу даних.

Важлива інформація:

Оскільки навігаційні дані зберігаються на SD-картці, вона має постійно залишатися в автомобілі, тому може піддаватися впливу екстремальних умов навколишнього середовища. Для забезпечення правильної роботи навігаційної системи використовуйте для неї виключно схвалені компанією SEAT SD-карти. Якщо ваша оригінальна SD-карта загублена або пошкоджена, зверніться до найближчого сервісного партнера SEAT.

Сервіс MapCare не доступний для автомобілів у Великій Британії. Зверніть увагу, що єдиний спосіб оновити навігаційну систему — це придбати SD-карту в авторизованому сервісному центрі.

SEAT MapCare

Слідкуйте за обстановкою: З сервісом SEAT MapCare у вашій навігаційній системі SEAT завжди будуть найновіші картографічні матеріали. SEAT MapCare — це сервіс, що надається при купівлі нового автомобіля, який дозволяє вам самостійно оновлювати картографічні матеріали протягом трьох років безкоштовно на вебсайті SEAT. Якщо ви не вибрали сервіс MapCare під час купівлі нового автомобіля, ви зможете придбати оновлення навігації лише згодом у вашому сервісному центрі SEAT.

Важлива інформація:

Оскільки навігаційні дані зберігаються на SD-картці, вона має постійно залишатися в автомобілі, тому може піддаватися впливу екстремальних умов навколишнього середовища. Для забезпечення правильної роботи навігаційної системи використовуйте для неї виключно схвалені компанією SEAT SD-карти. Якщо ваша оригінальна SD-карта загублена або пошкоджена, зверніться до найближчого сервісного партнера SEAT.

Сервіс MapCare не доступний для автомобілів у Великій Британії. Зверніть увагу, що єдиний спосіб оновити навігаційну систему — це придбати SD-карту в авторизованому сервісному центрі.

Примітка: Перезаписуйте оригінальну SD-карту, тільки якщо ви впевнені, що у вас є MapCare-Service! Перезапис SD-карти без MapCare-Service може призвести до втрати даних!

повернутись до огляду