Модельний ряд
Поради для подорожей

Подорож автомобілем.

Кожна подорож потребує ретельної підготовки, зокрема, якщо ви їдете у відпустку на власному автомобілі. А ви знаєте, які є законодавчі вимоги щодо перевезення багажу у місці вашого відпочинку? Подбайте про це завчасно, аби ваша подорож розпочалася безтурботно ще на порозі вашого дому. Зокрема: У вашого партнера SEAT ви можете отримати комплекти безпеки, які містять усі необхідні засоби для надання допомоги в разі несправності під час вашої подорожі.

Поради для подорожей.

Тиск у шинах і рівень рідини:

Перевірте тиск у шинах і налаштуйте його відповідно до навантаження автомобіля. Перевірте рівень оливи й заправте систему омивача вітрового скла.

Сигнальний жилет: Кількість сигнальних жилетів має відповідати кількості пасажирів у салоні автомобіля.

Правила дорожнього руху у місці вашого відпочинку

Швидка допомога.

Різні країни — різні правила. Ознайомтеся з місцевими законами перед поїздкою. У деяких країнах є обов’язковим дорожній збір, за кордоном необхідно завжди мати при собі зелену страхову картку, а іноді навіть наявність запасних ламп в автомобілі є обов’язковою умовою. Авжеж, ви завжди можете отримати запасні лампи у вашому сервісному центрі SEAT.

SEAT Assistance

Також не забудьте про номер екстреної допомоги SEAT Assistance. У разі несправності чи нещасного випадку для вас буде організовано швидку й кваліфіковану допомогу, навіть за кордоном.