Модельний ряд

Автомобіль, який демонструє велич

Усе — екстер’єр, інтер’єр і, звісно ж, дизайн — одразу дає вам зрозуміти, що SEAT Alhambra може запропонувати багато чого. І це не тільки просторий салон, але й висока потужність. Не має значення, чи це SEAT Alhambra FR Line або SEAT Alhambra 1.9 TDI, не має значення, чи оснащений SEAT Alhambra повним приводом чи ні, цей автомобіль своєю динамічною, спортивною зовнішністю затьмарить багатьох. Ознайомтеся з усіма моделями тут і дізнайтеся більше про автомобільні технології, різні версії та практичні аксесуари.

Моделі SEAT Alhambra

Перше покоління SEAT Alhambra випускалося з 1995 до 2010 року, друге покоління — з 2010 року. З часом на ринку з’являлися різні моделі. Наразі SEAT припиняє виробництво цього автомобіля. У продажу були:

  • спортивна версія SEAT Alhambra FR-Line
  • SEAT Alhambra 7N
  • SEAT Alhambra 7M
  • SEAT Alhambra 1.9 TDI
  • SEAT Alhambra GT

Твій SEAT Alhambra, твій привод

Із будь-яким типом приводу SEAT Alhambra з легкістю переносить довгі подорожі. Це робить його не лише хорошим повсякденним автомобілем для великих сімей, але й ідеальним туристичним автомобілем. Фургон випускався в таких версіях:

  • SEAT Alhambra 4x4: повний привод SEAT Alhambra забезпечує оптимальне зчеплення за будь-яких дорожніх умов завдяки функції SEAT Alhambra 4Drive.
  • SEAT Alhambra з дизельним або бензиновим двигуном
  • Автоматична або механічна коробка передач SEAT Alhambra: перемикання передач здійснюється за допомогою 6- або 7-ступінчастої автоматичної коробки передач з подвійним зчепленням (DSG) або 6-ступінчастої механічної коробки передач.

Дізнайтеся про комплектації SEAT Alhambra

7-місний SEAT Alhambra — це чудовий вибір для всіх сімей і для тих, кому потрібно багато місця. Його багажний відсік дуже просторий і пропонує багато місця для зберігання. Залежно від потреб, SEAT можна використовувати як 5-, 6- або 7-місний автомобіль. Велике лобове скло й високі бічні вікна SEAT Alhambra забезпечують гарний огляд для кожного в автомобілі. Високо розташовані сидіння в поєднанні з великою кількістю місця над головою також забезпечують комфортне перебування в автомобілі. Ще однією особливістю SEAT Alhambra є двоє розсувних дверей. За вашим бажанням вони можуть бути обладнані електроприводом, і їх можна буле легко та просто відкривати дистанційно. Нам здається, що цей автомобіль не можна не любити.

Технічні дані

SEAT Alhambra пропонує багато технологій і стільки ж задоволення: з великою кількістю розважальних систем, систем допомоги водієві та систем активної та пасивної безпеки він робить кожну поїздку з вашою сім’єю комфортною та захопливою. За це він отримав найвищу оцінку в п’ять зірок у краш-тесті Euro NCAP.

Під капотом SEAT стоять солідні двигуни VW. Якщо йдеться про потужність, SEAT Alhambra і тут може вразити своїм показником 220 к. с. І об’єм салону також вражає — SEAT Alhambra завширшки 1,90 метра, завдовжки 4,85 метра та заввишки 1,72 метра.