Аксесуари

Мрії стають реальністю.

Гадаєте, новий SEAT Leon не можна зробити іще кращим? Ознайомтеся з асортиментом оригінальних аксесуарів SEAT Accessoires, з якими усе, що ви так любите, стає ще кращим.

Легкосплавні диски

Блискуча ідея. Блискуче виконання.

Завдяки легкосплавним дискам серії Sport ваш образ буде завжди доречним і довершеним . Непоміченими ви не залишитеся! 

Задній дифузор

Не лише гарний вигляд.

Наявність дифузора заднього бампера у сірому кольорі Cosmo Grau не лише прикрашає автомобіль, а й сприяє покращенню його аеродинаміки.

Рішення для транспортування

Гайда шукати нові пригоди.

Впустіть сонце і вирушайте у свою наступну подорож, сповнену пригод і нових відкриттів. Неважливо з чим ви вирушите: дошкою для серфінгу, велосипедом або лижами. У нас є рішення для кріплення і транспортування будь-якого багажу. Для дрібніших речей стане у нагоді кофр на даху.

Захисний чохол

Усім зайняти свої місця.

Не обмежуйте себе, спокійно беріть домашніх тварин з собою у подорож. Захисний чохол, який просто кріпиться до підголівників сидінь, захистить оббивку крісел заднього ряду, на якому вільно розташується ваш пухнастий пасажир.

Бризковики

І в дощ, і в сонце.

Практичні бризковики за будь-якої погоди будуть на сторожі чистоти і зведуть до мінімуму кількість бруду і бризків на вашому новенькому Leon.

Піддон для багажного відділення

Усе на своєму місці.

З цим практичним піддоном з піноматеріалу завантажуйте найцінніші речі в багажник з упевненістю, що вони будуть подорожувати безпечно. Піддон також захистить простір вашого багажного відсіку від бруду і можливої вологи.

Засоби догляду

Вигляд нового автомобіля.

Збережіть вигляд нового автомобіля якнайдовше. Обирайте оригінальні засоби догляду за лакофарбовим покриттям і внутрішніми панелями у салоні вашого SEAT. У разі появи невеликих потертостей чи подряпин рекомендуємо ретушувальні олівці в колір вашого автомобіля.

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.