Аксесуари

Готовність до будь-якої ситуації.

Маєте грандіозні плани? Вірно підібрані аксесуари допоможуть вам взяти із собою та надійно розмістити усі необхідні речі. Жити треба на повну!

Розділювальна решітка

Візьміть із собою всю родину.

Ця решітка відокремлює пасажирський салон від багажного відсіку і захищає вашого домашнього улюбленця під час поїздки.

Молдинг для дверей багажника

Стильність і практичність.

Молдинг для двері багажного відділення стане гармонійним доповненням задньої частини автомобіля. Ця срібляста накладка на клейкій основі вигідно підкреслить чіткість ліній силуету вашого Ateca.

Кофр для даху

Перевезення багажу: рішення на всі випадки.

Алюмінієвий багажник для даху із захистом від викрадення допоможе вам завжди мати під рукою все необхідне. Багажний бокс, висувне кріплення для велосипедів, дощок для серфінгу або лиж можна легко встановлювати безпосередньо на даху.

Килимки

Полегшіть собі життя.

Після тривалих прогулянок протягом дня ви не хочете займатися чищенням взуття, а бажаєте лише розслабитися? В такому разі килимки салону полегшать ваше життя. Вони збережуть салон від бруду й рідини, а догляд за ними здивує вас легкістю.

Захисна накладка на поріг багажника

Швиденько завантажуйте та їдьте.

Ми знаємо, що ви постійно поспішаєте. Ця захисна металева накладка на клейкій основі дозволить вам завантажувати в багажник все, що ви хочете, не турбуючись про подряпини або удари. Це особливо потрібно, коли у вас обмаль часу і терміново потрібно їхати далі.

Засоби догляду

Вигляд нового автомобіля.

Збережіть вигляд нового автомобіля якнайдовше. Обирайте оригінальні засоби догляду за лакофарбовим покриттям і внутрішніми панелями у салоні вашого SEAT. У разі появи невеликих потертостей чи подряпин рекомендуємо ретушувальні олівці в колір вашого автомобіля.

Бажаєте дізнатися більше про новий SEAT Ateca?

Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.