ТЕХНОЛОГІЇ

СУЧАСНИЙ ДОСЛІДНИК

Передові технології допоможуть вам розважитись на незвіданих шляхах. Тож сміливо вирушайте у пошуках нового, а про комфорт подбають сучасні технології, зокрема бездротовий зарядний пристрій або система комфортного доступу.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ

Не зупиняйтесь на досягнутому

Забудьте про вічно заплутані кабелі. Відтепер можна не боятись, що телефон розрядиться у відповідальний момент: бездротовий зарядний пристрій допоможе залишатись на зв'язку увесь день.

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ

Ніяких ключів

Готуєтесь до пригод, і ваші руки завжди зайняті? Система комфортного доступу дозволяє замикати і відмикати автомобіль без пульта.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ

Ідеальна точність

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Мабуть, кожен з водіїв хоч раз потребував очей на потилиці. Що ж, оновлений SEAT Leon X-PERIENCE рятує камерою заднього виду. З нею ви будете бачити все, що відбувається позаду авто.

ПЕРЕДНІ Й ЗАДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Датчики попередять про перешкоди попереду чи позаду, тож тепер жодних подряпин.

ЗАДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Добре знати, що їдеш у вірному напрямку. У цьому допоможуть задні датчики паркування, що ідеально контролюють дистанцію позаду.

4DRIVE

Досліджуйте нові шляхи

Завдяки системі повного привода 4Drive, одній з найсучасніших та найефективніших у світі, оновлений SEAT Leon X-PERIENCE упевнено долає надскладні ділянки. Система 4Drive з багатодисковою муфтою Haldex п'ятого покоління миттєво реагує на всі зміни умов руху і забезпечує поліпшене зчеплення з поверхнею дороги та кращу маневреність на будь-якому покритті.

МЕДІАНАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА NAVI PLUS

У пошуках нових шляхів

Медіанавігаційна система Navi Plus з екраном діагоналлю 8" надає актуальну картографічну інформацію для прокладання маршрутів. Заблукавши, можна відкрити щось нове, але завжди добре знати, як повернутися.

ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ

Відкрийте більше для себе

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ

Комфорт «автомата» зі швидкістю «механіки». Коробка передач DSG дозволяє насолоджуватись плавністю перемикання без втрати потужності.

ДАТЧИК ДОЩУ ТА СВІТЛА

Датчик дощу автоматично вмикає склоочисники у дощову погоду. Тому оновлений SEAT LEON X-PERIENCE завжди готовий до примх погоди.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНЕ СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО

Зручність потрібна в усьому. Тому одного руху вимикача досить, щоб оновлений SEAT Leon X-PERIENCE був готовий до дій.

ТЕХНОЛОГІЯ FULL LINK

Розваги будь-де

Ви можете підключити смартфон до автомобіля за допомогою технології Apple Car Play™, Android Auto™ чи Mirror Link™ (залежно від моделі пристрою). Розважайтесь, куди б ви не прямували.

СИСТЕМА SEAT DRIVE PROFILE

Вірний шлях

В оновленому SEAT LEON X-PERIENCE все у ваших руках. Перемикаючись між режимами Eco, Sport, Normal, Comfort та Individual, можете бути певні, що цілком контролюєте ситуацію, і байдуже, як далеко від уторованих шляхів ви мандруєте.

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.