ДИЗАЙН

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВІДКРИТТІВ

Оновлений SEAT Leon X-PERIENCE пропонує максимальну практичність і вирізняється довершеним дизайном. Його приваблива зовнішність доречна повсюди. А у місткому салоні легко насолоджуватись кращими моментами життя і сміливо прямувати назустріч пригодам.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Дух пригод

Оновлений SEAT Leon X-PERIENCE може похизуватися традиційними для Leon формами та бездоганними лініями. Подовжений кузов говорить про місткий і комфортний салон. Головним орієнтиром дизайнерів та інженерів була вичерпна універсальність і стиль. Тож сміливо вирушайте за новими враженнями.

ПОВНІСТЮ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Осяйте шлях

Повністю світлодіодні фари оновленого SEAT Leon X-PERIENCE - визнаний шедевр дизайну. Це ідеальне поєднання вишуканого стилю, досконалих технологій та безпеки.

КОЛЬОРИ

Барви вашого стилю

Лак
Металік
КОЛІСНІ ДИСКИ

Родзинка стилю

Ніщо так не розкриває самобутній образ оновленого SEAT LEON X-PERIENCE, як ексклюзивні легкосплавні диски. Чудовий дизайн та виняткові характеристики - це територія X-PERIENCE! Випробувані дорогою і віддані їй.

САЛОН

Пригоди всередині

Вам зручно? Влаштуймо видовище на дорозі! Салон оновленого SEAT Leon X-PERIENCE оздоблений найміцнішими матеріалами першокласної якості, тому авто завжди готове до яскравих моментів, що б ви не обрали.

СИСТЕМА ФОНОВОГО СВІТЛА

Барвиста атмосфера пригод

Завдяки багатоколірній системі фонового світла кожна ваша пригода заграє новими барвами. Палітра з восьми кольорів дозволяє насолоджуватись дорогою незалежно від вашого настрою.

ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

Простір для пригод

Який об'єм багажника вважається завеликим? Якщо ваше життя сповнене пригод, це запитання не має сенсу. Ми пропонуємо 1470 літрів. Вражає, чи не так? Маючи стільки місця, вам залишається тільки зібратись і вирушити в експедицію.

СТИЛІЗАЦІЯ X-PERIENCE

Важливі дрібнички

Цей автомобіль просто створений дарувати нові враження, і має все необхідне для максимальної насолоди кожним моментом життя. Це і панорамний дах, й ексклюзивний салон у стилі X-PERIENCE, і ряд інших деталей, що гарантують яскраві відчуття від кожної поїздки.

АЛЬКАНТАРА

Високоякісна оббивка з коричневої алькантари

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Розслабтесь і насолоджуйтесь краєвидами

ДЕКОРАТИВНА СТРОЧКА

Стилізація інтер’єру за допомогою яскравої оранжевої строчки

НАКЛАДКИ ПОРОГІВ

Оздоблені алюмінієм

ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР

Ергономічний салон

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.