БЕЗПЕКА

ІДЕАЛЬНИЙ НАПАРНИК

В оновленому SEAT Leon X-PERIENCE вам буде безпечно. З технологіями майбутнього Ви почуватиметесь у ньому впевнено.

ФУНКЦІЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Насторожі

Сповнений пригод день може висотати всі сили. Але в поїздках не турбуйтеся - про вашу пильність подбає система розпізнавання втоми.

АСИСТЕНТ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА

На крок попереду

ЗМІНЮЙТЕ ОСВІТЛЕННЯ

Асистент дальнього світла автоматично перемикає між дальнім і ближнім світлом, розпізнає зустрічний та попутний транспорт і реагує на вуличне освітлення. Завдяки цьому нічні поїздки стануть значно приємнішими.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Пристосовуйтесь і насолоджуйтесь

Ще ніколи керування автомобілем не було таким легким. Адаптивний круїз-контроль буде автоматично прискорювати й уповільнювати автомобіль з урахуванням відстані до машини попереду.

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОЇ ПІДТРИМКИ

З турботою про вас

Ця інтелектуальна технологія контролює дії водія - прискорення, гальмування, кермування. У разі відсутності належної реакції електроніка попереджає водія гальмівними поштовхами, водночас тримаючи дистанцію та коригуючи положення керма. Якщо і після цього водій не реагує, автомобіль зупиняється.

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.