ДИЗАЙН

РОЗВАГИ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

SEAT Toledo - це не просто поєднання динамічного хетчбека та сімейного авто. Він доводить, що практичність і задоволення не виключають одне одного. Чудовий дизайн, місткий салон та найбільший у класі багажник формують комфортний простір навіть для рослих пасажирів. Ніколи ще практичність не була такою гарною.

ЕКСТЕР'ЄР

Сама краса

SEAT Toledo поєднує в собі елегантність седана і практичність універсала. Іншими словами, це ідеальне сімейне авто. Чіткі дизайнерські лінії, лаконічні форми і захоплива гра світлотіней формують унікальний цілісний образ. А величезний багажник, що відкривається як у хетчбека, недвозначно натякає на практичність моделі.

КОЛІСНІ ДИСКИ

Стильна динаміка

Міцні легкосплавні диски - це не лише ходові якості та безпека автомобіля. Це чудовий дизайн та відмінний спосіб самовираження.

КОЛЬОРИ

Палітра емоцій

Лак
Металік
ДИЗАЙН САЛОНУ

Вільний простір

SEAT Toledo надзвичайно просторий і практичний автомобіль. Тут вдосталь місця над головою і в ногах, чимало місця для багажу. Комфортні сидіння та розмаїття варіантів оббивки роблять його одним із найкомфортніших у своєму класі.

ПОВНІСТЮ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Сліпучі, а не засліплюють

Світлодіодні фари SEAT Toledo - не просто витвір сучасного дизайну. Це купа реальних переваг. Світлодіоди чудово освітлюють дорогу і споживають мало електроенергії. Вони не засліплюють інших водіїв і не стомлюють ваші очі, адже за спектром світлодіодне світло дуже близьке до денного.

ПРОСТІР

Усе своє з собою

SEAT Toledo має найбільший у класі багажник (як мінімум 550 літрів), в якого кришка відкривається як у хетчбека. Отже, що брати і що не брати - питання зайве.

ЛЕГКИЙ ДОСТУП ДО БАГАЖНИКА

Направді зручно

Зручність хетчбека та місткість універсала - це про багажник SEAT Toledo. Завдяки великій проймі ви легко впораєтесь з речами, а величезний об'єм подарує цілковито інші можливості.

ОСОБЛИВОСТІ

Стиль та грація

Декоративні панелі

Конфігуруйте салон під себе

Колісні диски

Багатоспицеві диски як продовження стилю Toledo

Технології для життя

Сучасна мультимедіа та клімат контроль

З увагою до деталей

Сидіння Toledo спроектовані заради задоволення та комфорту

Комфортний та привітний салон

Елегантна оббивка зі строчкою

Стильні дзеркала

Вирізняють елегантний образ SEAT Toledo

Світлодіолні фари

Уособлення стилю