БЕЗПЕКА

Усе під контролем

Безумовно, у сімейних поїздках ми найбільше цінуємо безпеку рідних. А для цього потрібні інтелектуальні системи активної й пасивної безпеки. SEAT Toledo покликаний дарувати комфорт і відмінний настрій, але за справжніми емоціями стоїть впевненість у захищеності найдорожчих людей.

Front Assist

Дбайливий радар

Система Front Assist контролює дистанцію спереду і допомагає уникнути зіткнень. Щойно радар виявляє критичну ситуацію, спрацьовує звукова та візуальна сигналізація.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Завжди насторожі

У далеких поїздках кмітлива електроніка безперервно аналізує рухи керма та оцінює концентрацію вашої уваги. Помітивши ознаки втоми, система подасть звуковий сигнал і порадить перепочити.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ВТОРИННИМ ЗІТКНЕННЯМ

Думає наперед

Система МСВ запобігає вторинним зіткненням або пом'якшує їхні наслідки за рахунок автоматичного гальмування у мить первинного удару. Входить до базової комплектації SEAT Toledo у складі системи стабілізації.

EURO NCAP

Максимум безпеки

П'ять зірок у рейтингу Euro NCAP - чим не привід для гордощів? За європейською програмою оцінки безпеки нових автомобілів SEAT Toledo отримав високі бали за захист водія і переднього пасажира та за безпеку дітей.

ISOFIX

Захисти найдорожче

Система ISOFIX дозволяє надійно встановити два дитячі автокрісла з фіксацією до кузова автомобіля. А верхній ремінь Top Tether запобігає перекиданню крісла у разі зіткнення.

БІЛЬШЕ БЕЗПЕКИ

Родина понад усе

Електронна система стабілізації (ESC)

Система ESC є технологією активної безпеки, яка відстежує роботу рульового управління, гальм й акселератора. Щойно виникає загроза заносу автомобіля, електроніка обмежує оберти двигуна і застосовує вибіркове гальмування.

6 подушок безпеки

Так, ми дбаємо про безпеку. Про вашу безпеку. Тож не дивуйтесь, коли у списку оснащення SEAT Toledo побачите фронтальні й бокові подушки безпеки для водія та переднього пасажира, шторки безпеки, функцію відключення подушки безпеки пасажира тощо.

MBA + HBA

Механічний підсилювач гальм (MBA) у парі з гідравлічним асистентом екстреного гальмування (HBA) підтримують водія у критичних ситуаціях. У мить екстреного гальмування, що визначається за різким натисканням педалі гальма, система НВА збільшує тиск у гальмових контурах, доки не спрацює система ABS або водій не відпустить педаль.