Оригінальні аксесуари SEAT

Заключні штрихи

Скористайтеся всіма можливостями SEAT Toledo, які ми можемо запропонувати з великого вибору аксесуарів. Вдосконалюйте свій досвід керування і зробіть його відмінним від інших з кращими рішеннями для зберігання дрібних деталей, не ставлячи під загрозу дизайн  найвищого класу.

БАГАЖНІ СИСТЕМИ

Мандри кличуть

Лижі, сноуборди, велосипеди, знаряддя? Звичайно, можна! Поперечини витримують вагу до 50 кг, їх легко монтувати. А поверх можна встановити різноманітні кріплення. Тож єдине, що не знадобиться, це хвилювання.

ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАЖНОГО ПРОСТОРУ

Усе на своїх місцях

Розмістіть багаж

У салоні SEAT Toledo чимало практичних рішень для зберігання та фіксації багажу. І це не тільки порядок, а й цілість вашого майна і безпека пасажирів. Тож нехай безлад не псує вам настрій!

Безпека для дітей

Здорові та щасливі

Ми подбали про дітей та розробили спеціальні крісла, які забезпечують малюкам повний захист, а вам-душевну рівновагу. Подбайте про безпеку маленьких пасажирів і подаруйте собі безцінне відчуття спокою.

Сітка для зберігання

Більше турботи

Пам'ятаєте, як всі важливі речі дивним чином опиняються під передніми сидіннями? Новий SEAT Toledo пропонує краще рішення-помістіть речі у еластичну сітку між двома сидіннями, щоб завжди мати іх під рукою.