Для покращення роботи з нашим веб-сайтом
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці.
Прийняти всі файли cookies
Технології

Життя занадто коротке, щоб бути задоволеним чимось посереднім.

З сучасними технологіями не існує ніяких обмежень. Новий SEAT Tarraco гарантує, що ви будете залишатися на зв'язку. 

Цифрова комбінація приладів Full Digital

Бачити все

Система розпізнавання знаків. Навігація. Адаптивний круїз-контроль. Front Assist. Вся інформація на 10,25-дюймовому TFT-дисплеї. Прямо перед вашими очима.

8 дюймовий дисплей з технологією SEAT Full Link

Більше комфорту, кожен день.

Завдяки технології SEAT Full Link та Apple CarPlay ™ або Android Auto ™, ви можете отримати доступ до додатків смартфону безпосередньо з сенсорного екрану. Просто та безпечно.

Нагрівач

Готовий коли потрібно

Коли ви готові рушати, ваш SEAT Tarraco вже налаштований на бажану температуру. Так що вам не доведеться чекати, щоб поїхати.

Досвід водіння

Не про те, чому, а чому ні?

Аудіосистема BeatsAudio™

Хороша музика ніколи не старіє. 400 Вт підсилювач, сабвуфер.  Десять ідеально підібраних динаміків. Для відмінного звуку.

SEAT Drive Profile

З різними режимами водіння ви пристосовуєте реакцію двигуна, а також зручну характеристику (з DSG) до вашого стилю водіння: Комфорт, Еко, Спорт і Індивідуальний, а також додатково Off-Road і Snow з повноприводним 4Drive.

4Drive

Готові до всього? Система повного приводу 4Drive надає вам силу перейняти будь-який стан доріг із додатковими тягою, стабільністю та зчепленням.

Дізнатися більше про новий SEAT Tarraco?