Дисконт-пакети URBAN.

Набори корисних опцій під назвою URBAN доступні і для моделі Tarraco. Скористайтеся вигідною пропозицією і отримайте усе бажане зі знижкою від 30%. 

Просто так вигідніше.

Дисконт-пакет для Style.

Стильний інтер'єр нового SEAT Tarraco дозволить вам насолоджуватися кожною подорожжю, не нехтуючи комфортом. З дисконт-пакетом URBAN для Style це можна зробити ще й з вигодою. 

Справа ви бачите перелік опцій, які входять до складу дисконт-пакета URBAN для Tarraco в комплектації Style.  

SEAT Full Link (Android Auto, Apple Car Play, Mirror Link)
Ассистент паркування (включаючи датчики паркування попереду і позаду)
Камера заднього виду
Безключовий доступ і відкривання дверей багажника без рук

Для тих, хто хоче все й одразу.

Дисконт-пакет для Xcellence.

Прагнути більшого закладено у нас природою. SEAT Tarraco i дисконт-пакетом URBAN для Xcellence це все можна отримати ще й з вигодою.

Справа Ви бачите перелік усіх корисних опцій, які входять до складу дисконт-пакета URBAN для Tarraco у комплектації Xcellence. 

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона
Обігрів лобового скла
Пакет "Безпека L": адаптивний круїз контроль, система попередження аварії (Pre-Crash Assist), система безпеки при перевороті (Rollover Assist), система контролю сліпих зон, система допомоги водію при виїзді з парковки, система контролю дистанції попереду Front Assist

Для тих, хто прагне більшого.

Дисконт-пакет для FR.

Ваш вигляд багато про вас каже, тож заявіть про себе рішуче. SEAT Tarraco i дисконт-пакетом URBAN для FR це можна зробити ще й з вигодою.

Справа Ви бачите перелік усіх корисних опцій, які входять до складу дисконт-пакета URBAN для Tarraco у комплектації FR. 

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона
Обігрів лобового скла
Система кругового огляду 3D (4 камери)
Центральний замок з дистанційним керуванням та функцією Keyless Entry&Go, двері багажного відділення з системою автоматичного відкривання "handsfree"

*Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

 ** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.